Start Forum Sprzęt Samsung czcionka sms

Viewing 0 reply threads
  • Author
    Posts
    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 139977

      „”czy mozliwa jest zmiana wielkości czcionki i jak to zrobić?”” – ustawienia_wyświetlacz_rodzaj czcionki – można wybrać typ kroju pisma. Wielkość samej czcionki ustawia się do pisania wiadomości i robi się to następująco: Wiadomości_Ustawienia_MMS_Domyślny styl_Styl czcionki – i tam jest dużo opcji wielkości czcionki, czy mają być normalne, pogrubione czy kursywa itp. Poza tym można jeszcze ustawiać kolor tła i kolor czcionki …

      tak..ale to sie sprawdza tylko w mms..a w ustawieniach przy sms-ach sa tylko dwie funkcje ustawiennia wysylania oraz centrum sms..nie ma funkcju jak przy mms domyslny styl…dodam ze gdy zakupilam ten telef.mialam normalna wielkosc czcionki..wczoraj przy pisani smsa przy przesuwaniu-przewijaniu odebranej wiadomosci doslownie zniejszyla mi sie razem z ruchem mojego palca czciona do mikroskopowych wielkosc..moje proby podobnego-jakiegokolwiek ruchu na pulpicie nie zdalo sie na nic..mam mini tici literki..probowalam przywrocic ustawienia fabryczne..ale to tez nic nie dalo !!?? ;(

Viewing 0 reply threads
Reply To: czcionka sms
Your information: