Jesteś tutaj:---Cyfrowy Polsat z nowym dekoderem HD

Cyfrowy Polsat z nowym dekoderem HD2009-07-07T15:30:25+01:00

Start Forum Sprzęt PDA Cyfrowy Polsat z nowym dekoderem HD

Viewing 10 reply threads
  • Author
      Keymaster
      Liczba postów: 31289

Oferta sprzętowa Cyfrowego Polsatu została poszerzona o kolejny dekoder do odbioru telewizji w wysokiej rozdzielczości EchoStar DSB- 7200 HD. Jest on dostępny już od 99 zł.

Pełna treść artykułu dostępna tutaj:

• Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 182104

Ciekawy dekoder i za dobrą cenę. Chętnie bym go wziął ale może jeszcze poczekam na nową zabawkę z dyskiem 350GB 😀 to może być super sprawa. Polsat "szaleje" z promocjami i usługami 🙂 Szykuje się coś fajnego 🙂

Reklama
    • Anonymous
      Guest

Widzę dobry sprzęt za niewielką cenę, bardzo fajna sprawa. CP w ostatnim okresie naprawdę nieźle uderza z nowymi promocjami i nowym sprzętem. Jak kupię to podzielę się opiniami. Pozdrawiam:)

• johnny-18
      Member
      Liczba postów: 1041

Następna krowa bez wyświetlacza? (Tyle że ładniejszy) Mogli by zmniejszyć te EchoStary HD… a ten 7400 jak będzie pracował tak cicho jak SD z dyskiem (dysk chodzi głośno non-stop, nawet jak dekoder jest wyłączony) to i tak ludzie go nie będą brać ;D zwłaszcza jak będzie taki sam tani

• Anonymous
      Guest

Czekam na tuner z dyskiem. Zależy mi na transmisjach z polsatu sport a czasami niestety nie mogą ich oglądać Live. tuner z dyskiem mi to umożliwi. Szkoda, że już teraz go nie udostępniają.

• Anonymous
      Guest

parametry dekodera bardzo dobre, opłaca wymienić się na ten sprzęt. Wcale one nie są takie duże jak tu widzę johny-18 wypisuje, no chyba że ktoś ma pokój 2 na 2 wtedy wszystko wydaje się wielkie:)

• Anonymous
      Guest

Ciekawi mnie czemu wprowadzają ten dekoder skoro za niedługo wypuszczą coś lepszego. Z tego co słyszałem dekoder jest z pewnością lepszy od tych obecnych w ofercie. Sam mam pakiet Polsatu Cyfrowego, czekam aż wypuszczą na rynek dekoder z HD, ten o którym jest mowa w artykule zapowiada się interesująco.

• Anonymous
      Guest

Mirku myślę, że jest to zapowiedz że Cyfrowy Polsat rusza prężnie z HD. Teraz dekoder o dobrych parametrach i już niedługo z dyskiem twardym, myślę że niedługo CP zaskoczy nas nowymi kanałami HD. pzdr

• Anonymous
      Guest

Jest wrzesiń a o dekoderze HD z dyskiem nic nie słychać.

• Anonymous
      Guest

Witam na dzień dzisiejszy jeszcze niema w sprzedaży dzwoniłem do polsatu powiedzieli że za około 2 tygodnie trzeba poczekac

• Anonymous
      Guest

Nie można zrobić własnej listy kanałów(szajs!!!!!)

Viewing 10 reply threads
  • You must be logged in to reply to this topic.