Start Forum Operatorzy Operatorzy MVNO Cyfrowy Polsat wprowadza telefonię komórkową za 1 zł/mies.

Viewing 33 reply threads
  • Author
    Posts
    • Kan
      Keymaster
      Liczba postów: 31072

      Cyfrowy Polsat wprowadza telefonię komórkową za
      1 zł/mies.
      1
      lutego br. Cyfrowy Polsat zaproponował obecnym i przyszłym abonentom usługi
      telewizyjnej bezterminalową ofertę usług telefonii komórkowej. W ramach
      miesięcznego abonamentu w wysokości 1 zł klient otrzymuje 30 minut wymiennych na
      90 sms-ów do wszystkich krajowych sieci komórkowych i stacjonarnych.

      Pełna treść artykułu dostępna tutaj:

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 140011

      Ta oferta jest super 🙂

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 140011

      Faktycznie, wygląda to rewelacyjnie.

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 140011

      Panowie nie rozpłyńcie się nad CP ;).

      Doliczając opłatę aktywacyjną w wysokości 49zł na 12 miesięcy cena 30 minut to 5,08 zł miesięcznie. Czyli minuta ~17gr. Ale jak wydzwonimy dodatkowo 10 minut to już osiąga 20gr (7,983/40). Do tego drogi transfer danych. mBank Mobile zjada tą ofertę na śniadanie (19gr oraz 50MB transferu darmo).

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 140011

      Oferta wygląd ciekawie. W przypadku wykupienia dodatkowych pakietów minut, efektywna stawka za minutę wyniesie 20 groszy przy mniejszym pakiecie i 19 groszy przy większym.

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 140011

      @rafaik. Według moich wyliczeń to przy pakiecie 120 minut za 29zł + 30 w abo za 1 zł + aktywacji na 12 miesięcy za 49zł stawka efektywna wynosi ~22gr. Przy 240 minutach za 49zł będzie to ~20gr. Więcej dokładności przy liczeniu ;).

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 140011

      W ramach miesięcznego abonamentu 1 zł jest 30 minut połączeń do wszystkich krajowych sieci komórkowych i stacjonarnych (wymienne na 90 SMS-ów) Po wykorzystaniu tych środków trzeba płacił za minutę 29 groszy i znów pakiety, aby obniżyć do 20 groszy. Dodatkowe pakiety minut (wymiennych na SMSy): 120 i 240 w wersji cyklicznej (pakiet odnawia się co cykl bilingowy aż do momentu deazktywacji) lub jednorazowej (zasoby z pakietu są ważne przez 30 dni). Jak widać, aby taniej rozmawiać trzeba trochę znac się na ofercie

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 140011

      Dzięki Ci ,,znawco” za szczegółowe wyliczenie, czyli 20gr/min. to zostaję w Play.

      Nie wiem tylko dlaczego jest tylu przeciwników Play-a

      bo jest naprawdę tanio.

      Ja mam ,,Play on line na kartę” tj.2GB/ 1mc. A do rozmów to mam Play-a Fresh-a.Cennik każdy zna.

      Tak że oferta nie przebija Play-a

      PC. ,,znawco policzyłbyś ile to wynosi 100KB (50PLN/4GB)

      Z góry Ci dzięki. Michał.

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 140011

      Tylko, że bez telewizji u nich to się płaci 29 pln miesięcznie, a za 30 minut to bardzo dużo. Tymczasem ja mam tv w innej sieci i dla mnie to słaba oferta

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 140011

      Myślę, że jest okej. Szczególnie w połączeniu z pozostałymi usługami CP powinno się opłacić – taki zresztą jest chyba sens usług zintegrowanych. Kilka istotnych plusów, którym chyba nikt nie zaprzeczy, można znaleźć.

    • johnny-18
      Member
      Liczba postów: 1015

      o to chodzi, ta oferta ma być atrakcyjna dla klientów CP.

      Dodatkowo w kwietniu ma ruszać oferta łączona (wszystko

      na jednej umowie)

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 140011

      No wlasnie ceny netu CP teraz nie sa zle ale laczona oferta z TV i GSM moze sporo namieszac na rynku.

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 140011

      Cały pomysł do tego się zapewne sprowadza, żeby najkorzystniej wychodziło korzystanie z wszystkich trzech usług, czyli telewizji, telefonu i internetu – to nawet sensowne ze strony CP. Najwierniejsi klienci mogą dzięki temu zyskać finansowo, ale to też wygodne. Ten ostatni argument przekonuje mnie chyba najbardziej. Atuty związane z jakością wydają mi się oczywiste.

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 140011

      Tez mi sie wydaje ze teraz to tylko takie przymiarki ze strony Cyfrowego Polsatu, jak zaprezentuja laczona oferte to na pewno zrobi sie goraco na rynku.

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 140011

      30 minut za 1zl to bardzo fajne jest, do tego jeszcze mobilny internet plus telewizja, zaczynam powaznie zastanawiac sie nad zwiazaniem sie z Cyfrowym Polsatem.

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 140011

      No wlasnie. Nic dziwnego, widac ze Polsat teraz bardzo rozwija swoja oferte skoro na rynku SATTV zrobilo sie juz bardzo ciasno. Ciekawa oferta internetu i telefonii na pewno przyjmie sie wsrod klientow CP.

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 140011

      Dynamicznie sobie CP poczyna na rynku, co wypada ocenić pozytywnie. Myślę, że oferta usług połączonych telewizja-internet-telefon może się okazać prawdziwym hitem. Szczegóły oferty internetu na to wyraźnie wskazują.

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 140011

      Cyfrowy Polsat jak widac mocno atakuje, maja teraz fajny internet i ciekawa oferte w telofonii. Ciekawi mnie jak bedzie wygladala ta laczona oferta.

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 140011

      Użytkownicy tego internetu raczej go chwalą. Rzeczywiście w pakiecie trzy-w-jednym może się najbardziej opłacać – chyba warto. CP w ostatnich miesiącach rozwija się dość prężnie.

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 140011

      Faktycznie po poczatkowej fali krytyki tych co to by chcieli by miec wszystko za darmo teraz zaczynaja wypowiadac sie ludzie ktorzy z tym internetem maja rzeczywista stycznosc. A z tych wypowiedzi wynika ze sprawuje sie to bardzo dobrze.

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 140011

      A i owszem, sprawuje się bardzo dobrze. Biorąc wszystkie za i przeciw postanowiłem postawić na te pierwsze. Główna różnica w moim przypadku polegała na tym, że 'za’ równa się 'mieć internet’, a 'przeciw’ równa się 'nie mieć internetu’. A zatem warunek konieczny i wystarczający to w tym przypadku zasięg. Jak się jednak w praktyce okazuje, nie tylko za to należy CP pochwalić.

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 140011

      W moim przypadku jest podobnie. Chcialoby sie sparafrazowac Shakespeara – "Miec internet albo nie miec oto jest pytanie?". No i wlasnie doszedlem do wniosku ze chce miec a to oznacza ze wybieram oferte CP bo na tepse nie ma co u mnie liczyc.

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 140011

      I jak widać opinie użytkowników przeważają szalę na korzyść CP. Internet działa sprawnie, a klienci są zadowoleni.

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 140011

      Tak na spokojnie jak juz opadly emocje moge powiedziec ze na poczatku oferta CP mnie rozczarowala ale jak sie glebiej w nia wgryzlem dochodze do wniosku ze na rynku mobilnego internetu jest najlepsza. Iplus ze swoim plusopobieraczem dziala tylko do 15 marca a najlepsze jest to ze jest ona niby za darmo a jednak pobieraja oplate za deaktywacje czy ktos chce czy nie.

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 140011

      Miałem okazję zobaczyć, jak to chodzi u znajomego i muszę przyznać, że bardzo dobrze. CP w niczym nie odstaje od internetu innych operatorów.

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 140011

      Nie odstaje, to fakt. Limity i cena konkurencyjne a do tego w CP jest jeszcze bardzo fajny nowoczesny modem.

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 140011

      Jak na początek oferty, bardzo wiele plusów – jedynie limity do korekty, ale rzeczywiście to raczej specyfika usługi-jako-takiej, a nie operatora – tak więc internet CP jak najbardziej na +.

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 140011

      Do tej pory CP raczej nie przekonywal mnie swoja oferta ale teraz zwiaze sie z nimi na pewno. 3 w 1 czyli jeden rachunek to dla mnie duzy plus. Potrzebuje mobilny interent i dobra oferte sportowa a to w CP jest jak widac na wysokim poziomie.

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 140011

      NO dobra, internet rzeczywiście jest godny polecenia, to też robię, polecam, oferta sportowa zwłaszcza w ostatnim półroczu wystrzeliła do przodu jak rakieta, ale na jedno zwróćcie uwagę, CP jest na rynku już chyba 10 lat i cały ten okres to żmudna praca na pozycję, jaką dzisiaj zajmuje ta platforma. Wszystko, czego dzisiaj jesteśmy świadkami, nie wzięło się znikąd.

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 140011

      Internet dobrze się rozwija, ale mnie interesuje również ta telefonia. Teoretycznie można będzie rozmawiać przez cały okres za 1 pln na miesiąc, jeżeli będzie ktoś do nas dzwonił. Fajna sprawa i powinni jeszcze zrobić jakąś ofertę familijną.

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 140011

      Dokladnie, bardzo fajna propozycja Cyfrowego Polsatu, wczesniej ich telefonia nie specjalnie byla ciekawa ale teraz to cos zupelnie innego. Poza tym za CP przemawia jeszcze Internet, a po polaczeniu ofert bedzie to naprawde fajna oferta.

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 140011

      Dokładnie, na to czekam. Ale czy wiadomo już, kiedy wejdzie na rynek łączona oferta trzech usług? mam nadzieję, że w miarę szybko – bo za tydzień, że tak powiem, będę na 100 procent gotowy, by wyruszyć na głębokie wody CP.

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 140011

      Z tego co mozna wyczytac w zapowiedziach w siecii to ma byc poczatek kwietnia. Tez czekam na te laczone uslugi Cyfrowego Polsatu bo wlasnie pozegnalem sie z C+ a z czystego lenistwa wole placic jeden wspolny rachunek zamiast trzech.

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 140011

      Ja juz nie daje rady z TelekoPromitacja a u mnie nie ma innych dostawcow internetu. Czytajac wypowiedzi interenautow i rozmawiajac z sasiadami doszedlem do wniosku ze koncze z tepsa i zapisuje sie do Cyfrowego Polsatu.

Viewing 33 reply threads
Reply To: Cyfrowy Polsat wprowadza telefonię komórkową za 1 zł/mies.
Your information: