Start Forum Operatorzy Operatorzy MVNO Cyfrowy Polsat ulepsza ofertę internetową

Viewing 36 reply threads
  • Author
    Posts
    • Kan
      Keymaster
      Liczba postów: 31072

      Od 22.03.2010r. zmieni się oferta internetowa Cyfrowego Polsatu dowiedział się Telix.pl. Najważniejsze zmiany to: większe pakiety danych Nawet do 30,2 GB i nowe funkcjonalności pakietów danych.

      Pełna treść artykułu dostępna tutaj:

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 140011

      Normalnie nie mozliwe ? Jestem w szoku , tym bardziej ze nie zapomnieli o starych klientach 🙂 Czyzby "wojna" na net sie zaczela ? Brawo

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 140011

      Dla nowych klientów jeszcze za wcześnie, aby ekscytować się informacją o nowej ofercie. Wszystko zależy w jakiej cenie zaoferują pakiety danych oraz modemy. Mam nadzieje, że te ostatnie nie zdrożeją :).

      Poprzednia oferta, była dobra jedynie dla osób, które całkowicie sporadycznie korzystają z Internetu mobilnego (1zł-200MB) lub były na tyle "szalone", aby "połasić się" przede wszystkim na modem ;).

      Dodatkowo problemem jest taryfa nocna, gdyż z tego co powyżej zostało napisane naliczanie 1zł za 1GB jest możliwe dopiero po wyczerpaniu zakupionego pakietu. iPlusopobieracz działa lepiej, gdyż w ogóle nie obniża dostępnego limitu i trwa dłużej bo do 9 rano a jego koszt to maksymalnie 10zł. Oprócz tego mam nadzieje, że transfer nocny będzie sumowany w miesiącu i dopiero przeliczany za pieniądza a nie co noc.

      Jeżeli zaoferują pakiety: 2,5-3GB za 29zł, 7-8GB za 49zł, 11-12GB za 69zł, 19-20GB za 99zł oraz 30GB za 139-149zł, to już będzie coś ciekawego.

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 140011

      ja raczej stawiam ze skoro polsat zaczyna i w 2 polowie marca mieli dac rzeczywista oferte netu to moga ten net co byc zwiekszyc 10 krotnie. i tak 1zł daliby 2GB, za 25-30GB daliby 10-15GB a za 50zł daliby 30,2GB netu. poza pakietami daliby cennik jak napisano czyli wyszłoby 15zł za 1GB w dzien i w nocy 1GB za 1zł to by zaczeło sie dziac. moze wtedy playonline w play by cos ruszylo i playonline na karte daliby np za 30zł 4GB a za 50zł dali by np 10GB. w abonamentowej wersji zas daliby za 40-45zł 40-50GB transferu danych a za 80zł dali by juz net playonline na abonament bez limitów transmisji danych…??

      Było by fajnie.

      ale cos mi sie zdaje że polsat jak zwykle przekombinuje i to do 30,2GB transferu danych będzie nie w dzien tylko łaskawie dadzą w nocy – co zdecydowanie zepsuje cala ewentualnie dobra oferte. i wtedy play netu nie poprawi i bedzie dziadostwo jakie jest. bylaby szkoda jak polsat by tak zepsuł net…

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 140011

      Ciekawe czy modemy w nowych promocjach beda mialy smoka ? Ja jak miesiac temu bralem to nie mialy , ale jak faktycznie dadza lepsza oferte to simlock pewnie sie pojawi … Szkoda ze redakcja nie dala przecieku jak limity wzrosna bo teraz to faktycznie nic nie wiemy i pozniej jak oferta wyjdzie mozemy sie rozczarowac 😉

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 140011

      Wstępnie mówiąc jestem w szoku. Już teraz rozważałem oferty internetowe Play, Poręcz i CP. No, ale zobaczymy regulaminy i cenniki po 22.03., gdyż nie jestem klientem CP.

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 140011

      E, jakoś po CP bym się nie spodziewał cudów. Tak to wymyślą, że za dobrze nie będzie. no i ich zasięg jest mocno ograniczony

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 140011

      wiecej pełniejszych informacji o nowej ofercie jest na media2.pl

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 140011

      Cyfrowy Polsat moze nie zaszokowal oferta Internetu na poczatku ale widac ze teraz chca naprawic swoj blad i mocno ja aktualizuja. Na pewno bardzo szybko bedzie to najbardziej konkurencyjna oferta na rynku. Problemem moze byc tylko to ze podstawowym targetem dla CP sa jego dotychczasowi abonenci.

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 140011

      A to mila informacja, jednak CP elastycznie reaguje na sytuacje na rynku internetowym. W3 powinie juz kombinuje jak na to zareagowac.

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 140011

      Wprowadzenie internetu do oferty CP było ruchem, którego nie sposób przecenić. Na przykładzie tego, jak szybko Polsatowcy odpowiedzieli na uwagi rynku, trzeba przyznać, że działają bardzo dynamicznie.

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 140011

      Mnie tez tak szybkie zmiany w ofercie CP mocno zaskoczyly. Bylem przekonany ze sie beda ich kurczowo trzymac a tu taka niespodziewajka.

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 140011

      Zmiana limitu transferu to świetna wiadomość. Dobrym komentarzem do ofert Polsatu jest reakcja rynku – wygląda na to, że i tym razem całkiem niezła.

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 140011

      Ciekawe czy oferta laczona bedzie rownie atrakcyjna czy tez znajda sie w niej jakies kruczki. Jak na razie od kilku lat Cyfrowy Polsat mnie nie zawiódł wiec trzymam za nich kciuki.

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 140011

      Rozumiem niepokoje z tym związane, zwłaszcza jeśli ktoś miał okazję zakosztować tego typu usługi w Telekomunikacji Polskiej. Tym razem jednak za sprawę zabiera się gracz dużo lepszy, który pokazał już, że potrafi zadbać o klienta. Myślę, że CP podoła.

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 140011

      Z mojego punktu widzenia sprawa jest prosta. Zeby CP sprzedawał ta usluge na tak konkurencyjnym rynku musi one byc dobra, a ze CP ja sprzedaje wiec wniosek jest prosty – ona jest po prostu dobra.

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 140011

      Jezeli kogos to interesuje to zakupilem sobie ten internecik wlasnie na poczatku lutego. Bardzo fajnie sobie smiga i nie mam zadnych problemow z limitami.

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 140011

      Ja jeszcze czekam bo kończy mi się umowa na TV w kwietniu i myślę o tej ofercie łączonej. Wtedy podpiszę nowy aneks i zyskam jeszcze telefon i internet, który jak widac ma się całkiem dobrze i zbiera pochlebne opinie.

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 140011

      Oferta jest skrojona bardzo dobrze i wypada ciekawie na tle konkurencji szczególnie jeśli chodzi o prędkość. Limity w polsacie pewnie się nadal będą zwiększały i prawdopodobnie dopiero za kilka miesięcy nastąpi prawdziwy boom. TV na poczatku też była dość droga.

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 140011

      Predkosc faktycznie zabojcza, limity sie zwiekszaja, wiec internet Cyfrowego Polsatu zmierza w dobra strone.

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 140011

      Mieszkam w niewielkim mieście, ok. 90 tys. mieszkańców. Internet CP działa tu bardzo dobrze, polecam.

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 140011

      Najważniejszą zaletą polsatu jest fakt działania jego usługi na bardzo dużym obszarze. Jak widać usługa staje się popularna i CP wprowadza nowe modemy oraz zwiększa limity. Pewnie to kwestia jeszcze kilku miesięcy i znowu pojawi się coś nowego.

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 140011

      Faktycznie obszar dzialania Cyfrowego Polsatu jest bardzo duzy. W moim laptopie lapalem zasieg praktycznie w kazdym miejscu gdzie bylem w Polsce.

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 140011

      Czytam i widzę, że czas się przesiąść na CP. Może to i dobrze – mam od nich talerz, więc dlaczego nie internet.

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 140011

      Już za niedługo ma się pojawić oferta łączona wtedy oferta może być jeszcze lepsza

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 140011

      niezaleznie od oferty polsat byl, jest i bedzie najwiekszym badziewiem reklamowym i telewizyjnym w polsce. Pomijajac tu Trzeci Swiat telewizji w stylu tv5 czy inna polonia1…

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 140011

      Taaa, Polsat to badziewie i ma 59% rynku bo przez ponad 10 lat wziskał ludziom kit i nikt się nie skapował. Rafff Ty jesteś właśnie z tego Trzeciego Świata, gdzie mieć TV i dekoder satelitarny to bycie VIP. Uważam że polsat ma dobrze skrojoną ofertę, która wielu ludziom odpowiada. Osobiście uważam, że polsat ma najlepsze kanały sportowe i dlatego go oglądam. Wprowadzenie szybkiego internetu to też nowość, dlaczego nikt z W3 nie był tym zainteresowany, bo wiedzieli, że ludzie i tak za 1Mb/s dadzą się pokropić i im zapłaca bo potrzebują byc mobilni. Polsat przełamuje tą barierę i inwestuje w bardzo szybki net, co już się przekłada na pojawienie się nagle lepszych ofert z konkurencji.

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 140011

      Też mnie to dziwi, gdy czytam komentarze, jakoby CP było gorsze od konkurencji. Po pierwsze, taka opinia jest równoznaczna z posądzaniem ogromnej rzeszy ludzi o głupotę – bo przecież większościowy udział w rynku ma właśnie Cyfrowy Polsat. Nie wynika to jednak z głupoty, a raczej z wyważonej oceny poszczególnych ofert, które są naprawdę na niezłym poziomie – no właśnie, to po drugie. Sam wybrałem niedawno internet i przyznać muszę, że sprawuje się bardzo dobrze.

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 140011

      Smiesza mnie takie opinie ze polsat to dla wiesniakow, biedakow itd… Po prostu to jest firma ktora konsekwentnie realizuje swoje cele i dzieki temu ma ponad 3 mln abo. A teraz staje sie najbardziej innowacyjna platforma na rynku, W3 juz musi ich gonic z ofertami. Nie ma co Cyfrowy Polsat czy sie to komus bedzie podobalo czy nie zostanie liderem Internetu pod koniec roku.

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 140011

      Co do abonentów telewizji cyfrowych, CP bije wszystkich na głowę. A co do Internetu, wśród platform cyfrowych tylko CP ma tego typu ofertę – więc jasno widać, kto jak radzi sobie w biznesie.

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 140011

      Prędkość tego netu rzeczywiście stanowi coś nowego w mobilnym necie. Dlaczego konkurencja do tej pory nie wprowadzała takiej usługi – pewnie dlatego że płaciliśmy za prędkości rzędu 1 Mbit/s po kilkadziesiąt złotych więc po co było przyspieszać net. Polsat pokazał że się da i nagle pojawiają się ze strony innych operatorów ciekawsze oferty.

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 140011

      Zdecydowałem się na internet cp, który okazał się w moim przypadku bardzo dobrym wyborem. Czekałem na podobną ofertę dość długo, przymierzając się to tu, to tam do internetu mobilnego. Teraz, nawet jeśli coś się na rynku ruszy, nie zamierzam zmieniać cp na inny model.

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 140011

      Działa bez zarzutu. Polecam internet cp. Pierwszy mobilny net, na który się zdecydowałem i nie żałuję.

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 140011

      Jestem bardzo pozytywnie zaskoczony – ten internet polsatu działa i średnia prędkość ponad 17 Mbit/s u mnie to naprawdę coś wspaniałego. Antena zewnętrzna też się przydała – podniosła poziom sygnału z 70% do 90%. Pewnie za kilka miesięcy będą jeszcze lepsze oferty ze strony CP.

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 140011

      Właściwie decyzję już podjąłem, zwlekam tylko ze względu na ofertę połączonych usług, ale wszędzie głośno o tym, że to już niedługo.

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 140011

      Też czekam na ofertą łączona od polsatu, bo kończy mi się umowa na TV i byłbym zainteresowany taką ofertą. U znajomego ten internet hula bardzo szybko i co najważniejsze dzięki antence zewnętrznej zasięg z 60% stał sie prawie 90.

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 140011

      Otóż to – milion już razy pisano, ale warto chyba powtórzyć te krótkie, acz decydujące atuty polsatowego netu: świetny zasięg, duża prędkość, coraz bardziej zadowalające limity. Na rynku mobilnym internet cp jest klasą sam dla siebie.

Viewing 36 reply threads
Reply To: Cyfrowy Polsat ulepsza ofertę internetową
Your information: