Start Forum Rynek Handel w sieci i dystrybucja Co można kupić za nasz stary telefon ?

Viewing 3 reply threads
  • Author
    Posts
    • Kan
      Keymaster
      Liczba postów: 31072

      Większość z nas od kilku lat jest posiadaczem co najmniej jednego telefonu komórkowego. Wymieniamy go średnio raz na półtora roku. Ale co robimy ze starym, którego już nie używamy? Co możey kupić bądź zrobić za kwotę, którą uzyskamy za swój nieużywany już stary telefon.

      Pełna treść artykułu dostępna tutaj:

    • Blom
      Participant
      Liczba postów: 3021

      Ceny są rzeczywiście „bardzo konkurencyjne” dają połowę tego co można uzyskać np na Allegro.

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 139985

      Co za łosie tak sprzedadzą? 😀

    • zbyszekswce
      Participant
      Liczba postów: 1110

      Kan – jak Cie lubie tak bym się wstydził zamieszczać takie CUŚ – iPhone, Nokia 6300, Nokia 6500 to nie są wcale ZŁE telefony i szczerze wolałbym żeby BEZUŻYTECZNIE leżały mi w zapasie w biurku, niż żeby ktoś je ode mnie kupił a potem „recyklingował” je na allegro w postaci SUPER OFERT! Prawda jest według mnie taka że PROMOWANA DZIŚ EKOLOGIA TO BZDURA! energooszczędne żarówki? wole świecić w pokoju dwoma żarówkami – 60 i 40 W niż większą ilością energooszczędnych gó..ien które tylko niszczą wzrok! a telefon komórkowy mniej szkodzi środowisku zamknięty w szufladzie niż odkupiony przez jakąś „lewą” firmę która za dopłaty od Państwa „zutylizuje” potem to czego nie uda się sprzedać w jakimś dole w środku lasu, tam gdzie i tak nikt tego nie znajdzie! Ekologia to zdrowe myślenie – np. nie wywalaj śmieci do lasu – jak masa „oszczędnych nowoczesnych” osób mieszkających w domkach jednorodzinnych – to jest problem i z tym powinniśmy walczyć! A w telekomunikacji ekologicznym byłoby zmuszenie operatorów do współdzielenia BTSów – byłoby mniej nadajników, mniejsze zużycie prądu i mniej promieniowania!

Viewing 3 reply threads
Reply To: Co można kupić za nasz stary telefon ?
Your information: