Start Forum Inne Bezpieczeństwo Chaos na poczta.gazeta.pl

Viewing 5 reply threads
  • Author
    Posts
    • Kan
      Keymaster
      Liczba postów: 31072

      Takie sytuacje faktycznie się zdarzają. Źle zabezpieczona poczta pozwala rozsyłać spam do wszystkich użytkowników serwera gazety. O czym mowa? Jak się okazuje się – wysłanie maila na adres ankieta@gazeta.pl oznacza wysłanie maila do wszystkich użytkowników poczty gazety.

      Pełna treść artykułu dostępna tutaj:

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 139997

      Tak…taka wiadomość powoduje,że już mam skrzynkę pełną mail od debili, którzy postanowili sprawdzić czy to prawda. A z drugiej strony, debile z Gazeta.pl nie zrobili jak na razie nic,żeby tą lukę zlikwidawać….

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 139997

      Ta poczta to chyba teraz własność google ? Mam rację ? W każdym razie gratuluję adminowi.

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 139997

      czyżby google wykupiło agore ? jakoś o ty mnie słyszałem :F

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 139997

      Nie angora płaci google za skrzynki. Moim zdaniem super rozwiązanie i zdecydowanie tańsze niż utrzymywać u nas serwer ,łącze i zaplecze administracyjne. Warto też dodać że stabilniejsze 🙂 niż taka poczta z omleta

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 139997

      ale zarządzanie jest dalej w rękach gazety, wystarczyło by admini gazety nie walnęli takiej gafy.

      Najgorsze że do tej pory nie zadbali o to by poprawić swój błąd. Taki czas reakcji zupełnie deklasuje ich w kategorii jakość usług

Viewing 5 reply threads
Reply To: Chaos na poczta.gazeta.pl
Your information: