Viewing 13 reply threads
  • Author
    Posts
    • Kan
      Keymaster
      Liczba postów: 31072

      Aby rozpocząć wysyłanie i odbieranie wiadomośrci e-mail w urządzeniu BlackBerry, konieczne jest utworzenie konta. Na stronie BlackBerry pojawiła się witryna logowania do panelu użytkownika z logiem Play. Może to świadczyć o tym, że już wkrótce urządzenia BlackBerry znajdziemy w ofercie Play.

      Pełna treść artykułu dostępna tutaj:

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 139953

      Lepiej pozno niz wcale

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 139953

      To będzie ten zapowiadany hicior po świętach? Ciekawe?

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 139953

      Chyba nie na stronie operatora Play, tylko na stronie Blackberry. Tam na stronie logowania pojawiło się logo Play. Niby nic, a jednak różnica 😉

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 139953

      Kan, proszę Cię, zasiegnij więcej informacji przed opublikowaniem tego, co piszesz. "Bez włączonej usługi Blackberry telefon może służyć jedynie do dzwonienia i pisania SMS-ów". Jesteś pewien, że bez usługi BlackBerry nie można wysłać MMSa, czy też nie skorzystać z internetu?

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 139953

      Wprowadzenie BB Play zapowiadał juz z poczatkiem roku.

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 139953

      No to tak średnio to widzę w Play. Takie telefony nie powinny być ograniczone poprzez zasięg internetu. A niestety tak jest w Play bo ich pakiety działają tylko na sieci macierzystej. Więc trochę to za mało do biegłego wykorzystywania tego telefonu.

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 139953

      Mamy wrzesień 2010 i nic! Dzwoniłem na infolinię biznes i pan nawet nie wiedział co to BB, oznacza to że jeszcze ich nawet nie szkolą z tego… Cienko to widzę…

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 139953

      może mi ktoś powiedzieć, czy u niego to działa. Ja próbuję , ale cały czas na tej stronce mi wyskakuje błąd. Jest jakiś inny sposób na ustawienie mms i internetu w BB 9700 Bold?

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 139953

      mamy pazdziernik i dalej nic.Ja odchodze od tego operatora i juz nie dam sie mamic

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 139953

      Ja już też dziękuję temu operatorowi – na oficjalnego maila w tej sprawie Pani z BOK poinformowała mnie, że przekaże moją sugestię do działu rozwoju. :lol

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 139953

      Listopad i wciąż NIC.
      Konsultanci na słowo BLACKBERRY pytają co to jest.
      Ja nie odejdę z Play ale przyznam się że fajnie by było jakby w końcu to uaktywnili bo na chwilę obecna latać z terminalem działajacym na pół gwizdka i laptopem to chyba nieco ponizej XXI wieku.

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 139953

      Luty i cisza… Co za kanał…

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 139953

      hahaha no to masz… PS. po aktywacji usługi należy wyłączyć i włączyć telefon

Viewing 13 reply threads
Reply To: BlackBerry w Play
Your information: