Start › Forum › Sprzęt › Telefony – pozostali producenci i inne tematy › Blackberry › BlackBerry w Play
Przeglądanie wątków odpowiedzi 13
-
AutorWpisy
-
-
Aby rozpocząć wysyłanie i odbieranie wiadomośrci e-mail w urządzeniu BlackBerry, konieczne jest utworzenie konta. Na stronie BlackBerry pojawiła się witryna logowania do panelu użytkownika z logiem Play. Może to świadczyć o tym, że już wkrótce urządzenia BlackBerry znajdziemy w ofercie Play.
-
Anonimowy
Gość14 kwietnia 2010 o 20:41Liczba postów: 138970 -
Anonimowy
Gość19 kwietnia 2010 o 16:46Liczba postów: 138970 -
Anonimowy
Gość18 listopada 2010 o 13:41Liczba postów: 138970
-
-
AutorWpisy
Przeglądanie wątków odpowiedzi 13