Play jest w pełni przygotowany do wprowadzenia usługi BlackBerry, jednakże ze względów formalno-organizacyjnych , m.in. zmiany przepisów o VAT, wdrożenie usługi zostało przesunięte na rok 2011 – poinformował rzecznik Play Marcin Gruszka.
no zoabczymy czy wprowadza. bb ma fajne te obsluge maila. rownie znosna jest moze jeszcze nokia mail (np. w orange). poza tym telefony rim sa swietne. takze jest na co czekac
ciekawe jak bedzie z oplatami za usługę bb, czy bedzie porównywalnie czy lepiej, ciekawe czy nie bedzie problemów przy raczkowaniu ! Zaraz połowa stycznia a na stronie play jeszcze nie ma żadnej informacji.