Jesteś tutaj:---Biedronka startuje z MVNO jako marka PTC (aktualizacja)
Biedronka startuje z MVNO jako marka PTC (aktualizacja)2009-01-16T12:51:31+01:00

Start Forum Operatorzy Operatorzy komórkowi Biedronka startuje z MVNO jako marka PTC (aktualizacja)

Viewing 16 reply threads
  • Author
      Keymaster
      Liczba postów: 31072

Paweł Tymiński – Rzecznik prasowy Jeronimo Martins Dystrybucja, właściciela sieci sklepów detalicznych Biedronka, potwiedził nam, że 19 stycznia 2009 ruszy sprzedaż starterów i doładowań nowej, wirtualnej sieci komórkowej o nazwie „tuBiedronka”.

Pełna treść artykułu dostępna tutaj:

• Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 140032

tuBezdomka – teraz każdy żul będzie miał telefon 😉

• Anonymous
      Guest

I znowu wszedzei tylko nie do play tak samo jak w heyah, co do heyaha to powinien dostac wysoka kare za swoje reklamy poniewaz oszukuje w rzywe oczy reklamuje ze wszedzie sie dzwoni za 44grosze a to nie prawda bo do playa jest prawie drugie tyle, najlepszy jest mobilking tam jest do wszystkich jednakowa stawka, co do biedronki to ma jakies dziwne metody doladowania a miesieczny koszt utrzymania nie jest najnizszy nie wiem jakw innych wirtualnych operatorow ale w mobilkingu jest mniejszy koszt utrzymania numeru i to o polowe, i jescze ni ewiadomo ile sobie zarzyczy biedronka za polaczenia do tego pleya.

• Anonymous
      Guest

użytkownicy tuBiedronki za połączenia do Play zapłacą 0,68 zł.

• Anonymous
      Guest

Sramy na biedronki.

• Anonymous
      Guest

jeden Fon mam w Play na abo a drugi w mobilkingu i za nic świecie nie zmienie !

• Anonymous
      Guest

johnny-18: MK ma do wszystkich sieci 39gr/min bez wyjątków. W regulaminie nie ma wyszczególnionej stawki do Play więc obowiązuje taka sama jak do innych operatorów.

• Anonymous
      Guest

timek — polecam slownik:) "rzywe"–>zywe, to ze jest drozej do Play to inna kwestia zreszta na ich stronie jest czarno na bialym, nawet szukac nie trzeba. Co do tubierdonki oferta maja niezla, tania. Kwestia tego ze jest marka PTC chyba nie dziwi tak samo jak MK, czy wlasnie lapka, najtansze oferty pre, podoba mi sie

• Anonymous
      Guest

Biedronka jest najlepszym sklepem i tuBiedronka będzie najlepszą ofertą pre-paid. 33grosze to "grosze" no i jak tylko za kilka tygodni wygasnie mi abonament w erze to kupię tuBiedronke

• Anonymous
      Guest

Gratuluje

Osobiscie nie kupię tubiedronki ponieważ jestem uzytkownikiem starej playkarty alezycze Biedronce w tym roku 150 tys. klientów – przy tak niskiej stawce jest to realne 🙂

A świeta trójca śpi :/

• Anonymous
      Guest

Do johnny-18 nie musisz mi tlumaczyc bo wiem ile wynosi miesieczny koszt utrzymania w biedronce czytac umiem ale w mobilkingu jest o polowe mniejszy koszt utrzymania i cena jest jednakowa do wszystkich bo maam ta karte i sprawdzalem a jak by mialo byc inaczej to by podali to na swojej stronie oni chociaz nie oszukuje jak w heyahu gdzie reklamuja w telewizji ze jednakowa stawka a podaja tylko na swojej stronei ze jest drozej do playa takie same informacje powinny byc podawane i wrekalamach chociaz by malym drukiem a tam nic takiego nie ma. I nie oplaca sie przechodzic do biedronki za 6 gr taniej bo jak bedzei traf zadzwonic czesciej do playa to wyjdzie drozej.

• Anonymous
      Guest

a mialo byc najtaniej w mobilkingu pisali a tu ich biedronka przebila wiec teraz znowu i mobilking i heyah powinni obnizyc ceny bo jak narazie to sa drozsi a nie mowiac juz o plsacie czy innych tam

• Anonymous
      Guest

NIE nokia 1280 tylko nokia 1208 !!!!!

• Anonymous
      Guest

Zarabiaj na nowej telefonii komorkowej

http://www.2biedronka.pl

• Anonymous
      Guest

Marek PTC i tak zarabia na TuBiedronce więc widać nie widzą konieczności obniżania cen w Heyah. A i tak uważam, że klienci wierni marce i tacy którzy są przywiązani do swojego opa nie polecą teraz zmieniać na biedronkę, zwłaszcza, że jeszcze nie wiadomo co z tego będzie (i jakie ceny będą po promocji)

• Anonymous
      Guest

Włąśnie wziąłem ulotkę z Biedronki i okazuje się, ze oni mają 25 groszy za minutę do wszystkich. Tyle, ze nie wiem czy naliczanie jest sekundowe czy nie.

Wyznaję zasadę. Nigdy abonamentu. na kartę jest taniej, bo zawsze można, w każdej chwili, zmienić operatora.

Nigdy więcej ERY – najgorszy operator. Wolę Plusa, w którym 4 razy w miesiącu mogę za 5 zł aktywować każdorazowo po 100 minut rozmów w Plusie, Simplusie i na stacjonarne, oprócz tego aktywować za 10 zł 25 darmowych minut do wszystkich – co daje 0,40 zł za minutę do innych sieci. Lubię też mieć numer u innego operatora i teraz chyba wybiorę Biedronkę zamiast Erę czy Orange na których się zawiodłem.

• Anonymous
      Guest

Jeśli ktos chce usłyszeć moje zdanie i moje testy zapraszam na forum http://tubiedronka.phorum.plhttp://tubiedronka.phorum.pl

Viewing 16 reply threads
Reply To: Biedronka startuje z MVNO jako marka PTC (aktualizacja)
Your information:

https://linebet-bangladesh.com/en/mobile