Start Forum Sprzęt Nawigacja Bezpłatny NaviExpert w okresie Dnia Wszystkich Świętych

Viewing 4 reply threads
  • Author
    Posts
    • Kan
      Keymaster
      Liczba postów: 31072

      W dniach 29 października – 2 listopada 2010 roku NaviExpert, dostawca nawigacji osobistej do telefonów komórkowych wprowadzi bezpłatny dostęp do swojej nawigacji. Osoby, które zdecydują się w tym okresie skorzystać z aplikacji NaviExpert będą miały możliwość wykorzystania wszystkich oferowanych przez nią funkcji – oficjalna informacja prasowa.

      Pełna treść artykułu dostępna tutaj:

    • ferdar
      Participant
      Liczba postów: 1625

      Ciekawe. Można za darmo na cmentarz trafić,ale jeśli ktoś zabaluje u rodziny to już za darmo nie wróci. Cały czas powinna być darmowa ta nawigacja.

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 139985

      tak jasne – wszyscy powinni pracować nad tą nawigacją i dbać o jej aktualność żeby takie pasożyty jak Ty mogły za darmo z niej korzystać. Czy Ty dostajesz wypłatę za swoją prace? Może idź do swojego pracodawcy i powiedz mu, że chcesz pracować za darmo – na pewno się ucieszy! Skoro ludzie z Naviexperta powinni pracować za darmo, to dlaczego Ty nie możesz?

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 139985

      @morpheus
      To nie takie proste. Jestem użytkownikiem Naviexperta i jestem zadowolony ale firma już nie liczy tylko na wpływy z abonamentu. Ostatnie aktualizacje i nowe wersje powstają głownie z powodu wciskania kontentu o charakterze reklamowym. Na razie jest to stosunkowo dyskretne powiedzmy na poziomie Google ale jest. Niektórzy widząc to mogą zacząć oczekiwać darmowego dostępu do programu i trudno im się dziwić skoro wyszukiwanie jest optymalizowane pod reklamodawcę a nie klienta nawigacji.Przed Naviexpertem trudna walka z darmowym OVImaps i w przyszłości dla Polski Googlemaps. Na razie Naviexpert wygrywa pewnymi funkcjonalnościami za które i ja chętnie płacę ale jak długo?

    • webis
      Member
      Liczba postów: 209

      W Erze i Tak Taku można ją testować przez tydzień za darmo.

Viewing 4 reply threads
Reply To: Bezpłatny NaviExpert w okresie Dnia Wszystkich Świętych
Your information: