Start Forum Inne Programy do pobrania Bezpłatna aplikacja AXN Player w Ovi Sklepie

Viewing 4 reply threads
  • Author
    Posts
    • Kan
      Keymaster
      Liczba postów: 31072

      Nokia udostępniła aplikację AXN player dedykowaną telefonom pracującym na systemie operacyjnym Symbian^3. Dzięki niej użytkownicy będą mieli dostęp do materiałów video oferowanych przez kanał telewizyjny AXN. Bezpłatną aplikację można pobrać z Ovi Sklepu.

      Pełna treść artykułu dostępna tutaj:

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 139985

      Może i jest już coś podobnego na Androidzie już. Współpracuje teraz AXN z Sony Ericsson, i wydali jakis odtwarzacz specyficzny do oglądania seriali AXN na modelach rodziny Xperii, tak?
      Ktoś może wie więcej?

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 139985

      Cześć. W tym tygodniu zainstalowałem tą aplikację. Mój telefon jest na systemie android i dostępny jest tylko do rodzinki Xperia. Axn player przyda ci się w tedy jak lubisz seriale Doctor Who, Układ, Wołanie o Pomoc .. itd więc takie seriale da się obejrzeć za darmo które są wyprodukowano przez kanał AXN. Niestety filmów jeszcze nie ma.. ale mam nadzieje że kiedyś już wreszcie będą. Z pomocą Axn player jeszcze możesz sobie przeczytać aktualne wiadomości o aktorów i o filmach.

    • aviator9
      Member
      Liczba postów: 18

      no fajnie idą filmy, uwierz mi 😀

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 139985

      [quote]A fajnie chodzą filmiki bez problemów czy zawieszają się?
      A jaki jest jakość? [/quote]

      Ja już obejrzałem kilka odcinków z niektórych seriali i w ogóle się nie wieszają, chodzą bez problemu. i dodatkowo w niezłej jakości. Na mojej X10ce przynajmniej. Teraz się zastanawiam nad kupnem X8 dla dziewczyny, ona też cieszyłaby się z takich możliwości. 🙂

      [quote]no fajnie idą filmy, uwierz mi 😀 [/quote]
      gdzie idą? do Timbuktu? ;P

Viewing 4 reply threads
Reply To: Bezpłatna aplikacja AXN Player w Ovi Sklepie
Your information: