Start Forum Sprzęt Pozostałe tematy BDB smartfon z dobrą kamerą do nagr. filmików

Viewing 0 reply threads
  • Author
    Posts
    • murmen
      Member
      Liczba postów: 1

      Witam
      Przepraszam jak pomyliłem miejsce , w którym mogę napisać na ten temat.
      Poszukuje b.dobrego telefonu ( smartfonu ) , z dobrą kamerką do nagrywania filmików w dobrej jakości ( obraz i co ważne dźwięk ) jak na telefon. Porównywałem już Samsunga Galaxy S II , Nokia N8 bo te telefoniki są w moich zainteresowaniach . Już się zawiodłem na Samsungu Omnii HD , który obecnie jeszcze posiadam bo sam obraz nagrywa w miarę dobrze ale dźwięk jest tragiczny – chodzi o jakość nagranego dźwięku o podwyższonych dB np w miejscach typu klub muzyczny , pub , stadion , itd .SOHD był już wiele razy w serwisie i nic bo coś ta m i tak dalej kręcą … O wiele gorsze/słabsze telefony nagrywają dużo lepiej niż mój egzemplarz … nie ważne . Obecnie chcę kupić nowy. Z porównywanych przeze mnie SGS2 i N8 to jako telefon SGS2 bije N8 na łeb ale co do aparatu i kamerki to N8 wydaje mi się lepszym rozwiązaniem mimo , że nie nagrywa filmików FullHD jak Samsung to sam dźwięk w N8 już jest lepszy ( zwłaszcza niskie tony ) , a i sam obraz wydaje mi się lepszy ( zdjęcia i filmiki ) , a przede wszystkim SGS2 za wolno reaguje na zmiany światła/oświetlenia ba nawet SOHD lepiej reaguje… ; Jest wiele dobrych smartfonów z dobrymi kamerkami ale niestety nie mam do nich dostępu , a teoria – to co pisze i mogę wyczytać z ogólnych informacji o danym telefonie to jedno , a praktyka to drugie – to co w rzeczywistości daje dany telefon , a dokładniej aparat i kamera . Potrzebuje dobrego telefonu , z którego mogę czasami nagrać w miarę dobrej jakości filmik ( obraz i dźwięk ) oraz zrobić foto dobrej jakości. Bardzo proszę o pomoc i proszę nie pisać , że mam kupić sobie aparat cyfrowy albo lustrzankę i kamerę FullHD. Z samych smartfonów , które są w moim kręgu zainteresowań są m.in. Samsung Galaxy S2 , Nokia N8 , Sony-Ericsson Xperia arc , HTC evo 3D , LG swift 3D , HTC Sensation , LG Swift Black , Nokia E7 ale ten póki co najmniej. Może być zupełni inny ale raczej nie chcę iPhone 4 bo jak dla mnie to przepłacony fon. Z góry bardzo dziękuje.

Viewing 0 reply threads
Reply To: BDB smartfon z dobrą kamerą do nagr. filmików
Your information: