Start Forum Sprzęt PDA AV Comparative ocenił skuteczność antywirusów

Viewing 5 reply threads
  • Author
    Posts
    • Kan
      Keymaster
      Liczba postów: 31072

      AV Comparative opublikowała wyniki testu dotyczącego skuteczności działania programów antywirusowych. Programy oceniano w trzech kategoriach: wykrywalności szkodników, fałszywych alarmów oraz czasu skanowania.

      Pełna treść artykułu dostępna tutaj:

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 139972

      Ściema ten test

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 139972

      Także uważam, że to ściema. F-Secure przeważnie znajduje się w pierwszej piątce. No chyba, że porównywali wersję 2009 , która była o wiele gorsza niż 2010. I bez procedury "in the cloud"

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 139972

      No fakt. Różnica miedzy 2009 i 2010 jest spora. Wyczytałem na http://www.av-test.org , że "ciągnie" aż o 70 mniej pamięci. Bo 2009 zamulała i to nieźle. Ogólnie 2010 obciąża mniej o 80%systemu względem 2009.

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 139972

      widze ze madrzy ludzie tu komentuja 😉 ja uzywalem dwie wersje F-Secure’a i ta z 2010 jest o niebo lepsza. Mniej zamula i ma nowe lepsze opcje no i fajniejszy interfejs. tak wogole jak ktos ma wersje z 2009 rkou moze ja za darmo uaktualnic do tej z 2010 wiec sie spieszcie! ;pp

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 139972

      F-Secure jest dobry jeszcze z jednego powodu. Ma bardzo zaawansowaną ochronę rodzicielską. Samemu ustalasz kiedy i gdzie ma wchodzić twoja pociecha. Ustalasz liczbe godzin i czas surfowania w necie. I masz dodatkową historie przegladanai , której twoje dziecko nie jest w stanie wykasować.

Viewing 5 reply threads
Reply To: AV Comparative ocenił skuteczność antywirusów
Your information: