Start Forum Sprzęt Nawigacje GPS AutoMapa 5.5 już do pobrania

Viewing 10 reply threads
  • Author
    Posts
    • Kan
      Keymaster
      Liczba postów: 31072

      AutoMapa 5.5 to najnowsze mapy Polski zawierające kompletną sieć dróg na terenie naszego kraju. W najnowszej wersji AutoMapy udostępniony został pierwszy element systemu omijania zatorów drogowych – AutoMapa Traffic.

      Pełna treść artykułu dostępna tutaj:

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 139985

      Też mi nowość! Z AM 5.5.1 korzystam już od dość

      dawna…

    • LesH
      Participant
      Liczba postów: 3914

      Czy jest też wersja chodząca na Symbian-ie? Szukam na Nokię E90 i N95 czegoś lepszego niż Garmin.

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 139985

      O ile mi wiadomo, a pisał nawet o tym Telix trwają prace nad AutoMapą do Symbiana.

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 139985

      o nic nie mówcie o tym wynalazku jakim jest AM, szlak mnie trafiał z tym dziadostwem. Tak jak przemo korzystam z nawi Mio tam nie mam żadnych problemów, a aktualizacje są dostępne za darmo na stronie producenta

      pozdrawiam

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 139985

      do przemo: Wyobraź sobie, że korzystam z oryginału. "Piraty" mnie nie interesują. Co więcej AM mam od wersji 3. A więc dość długo ze sobą współpracujemy i mogę ją tylko polecić. Jeśli chodzi o aktualizacje to są co najmniej 4 w ciągu roku!

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 139985

      Witam, powiedzcie co zainstalować do samsunga S7220 Ultra Classic aby navigacja byla darmowa tzn zeby tel. nie łączył sie z internetem? z góry dziekuje

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 139985

      też używam auto mapy i bardzio moge polecić dobrze pracuje

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 139985

      3 automapa trochę mało adresów proponuję aktualizację ale bardzo dobry program

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 139985

      Do "przemo" : Mapy od MIO to badziew w porownanie z Automapa, korzystalem troche z map MIO i niestety nawet po odznaczeniu drog gruntowych dalej prowadzil po krzakach, nawet po aktualizacji nic wielkiego sie nie zmienilo. Teraz uzywam Automap 5.3 i jestem w 100% zadowolony. Dlatego jezeli mam cos poleci komus to najlepiej kupic nawi z np. z biedronki i wgarc Automape. Sprzet nie jest tutaj tak wazny, najwazniejsze jest oprogramowanie. Ja wydalem na Mio 330 z mapami calej europy – 760zl tylko po co mi ta cala europa skoro mapy i tak sa do dupy. A za nawi takie biedronkowe wydalbym max 260zl.

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 139985

      jaką mapę wgrać na `samsunga S7220 Ultra Classic

      i jak to zrobic zeby nie było żadnych kosztów

      z góry dzięki

Viewing 10 reply threads
Reply To: AutoMapa 5.5 już do pobrania
Your information: