Start Forum Sprzęt PDA Apple właścicielem multi-touch

Viewing 6 reply threads
  • Author
    Posts
    • Kan
      Keymaster
      Liczba postów: 31072

      Firma Apple, producent telefonów iPhone i odtwarzaczy iPod touch, została uznana przez amerykański Urząd Patentowy za właściciela patentu na funkcję multi-touch. Może to oznaczać, że już wkrótce zaawansowane ekrany dotykowe będą dostępne jedynie w aparatach firmy z Cupertino.

      Pełna treść artykułu dostępna tutaj:

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 139977

      hmmm ciekawe czy pojawią się głosy krytyki 🙂 bo gdyby to np. MSsoft dostał taki patent to pewnie już 90 procent komentów jechałoby po firmie z oskarżeniami o monopol itd…

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 139977

      jest to bez wątpienia ciekawe rozwiazanie, ale mi w zupełności wystarcza normalny dotykowy wyswietlacz w mojej pradzie II, genialny telefon już prada I była super a II jest moim ideałem telefonu bardzo ładny z dobrą baterią i aparatem, ogólnie świetny.

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 139977

      Jak już tu szpanujemy to powiem, że w moim iPhonie 3G zupełnie wystarcza mi dotykowy ekran multitouch

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 139977

      szpanować IPhonem? heh to raczej Omnią albo Diamondem można 🙂 chwalenie się produktem jabłkowym to tak jak chwalenie się BRAKIEM JAKIEJKOLWIEK WIEDZY na temat funkcjonalności sprzętu elektronicznego 🙂

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 139977

      Mozna sie było tego spodziewac .Ciekawy jestem jak bardzo zmienia sie ceny.Poki co mozna spokojnie kupic w Vobis HTC Touch.

    • johnny-18
      Member
      Liczba postów: 1015

      Ale ciekawe czy Apple nie pozwie innych producentów używających tej technologii do sądu, który nakaże wydanie poprawki blokującej multi lub zapłacenie za nią…

      Tak czy inaczej, jeśli Apple ma głowę na karku to nie będzie wołać zbyt wysokiej ceny, bo ktoś wymyśli technologię np X-touch działającą na innej zasadzie, ale oferującą te same możliwości…

Viewing 6 reply threads
Reply To: Apple właścicielem multi-touch
Your information: