Start Forum Operatorzy Operatorzy MVNO alleStarter 22gr/min od GaduAIR

Viewing 4 reply threads
  • Author
    Posts
    • Kan
      Keymaster
      Liczba postów: 31072

      Do końca września trwa akcja promocyjna na portalu aukcyjnym Allegro telefonii komórkowej na kartę, oferowanej przez GG Network. W ramach, której GaduAIR przygotował 200 sztuk Zestawów Startowych o nominale 20 zł z promocyjną stawką 22 grosz/min.

      Pełna treść artykułu dostępna tutaj:

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 140020

      To startery jednorazowego użytku. Po wejściu tej sieci na rynek usiłowałem doladować konto smsem z tiktaka. Oczywiście nie udało się. Przez miesiąc po przyjęciu zgłoszenia reklamacyjnego brak oznak życia BOKu. Po miesiącu uznali zasadność z automatu. Ja traktuję ich startery jak jednorazówki.

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 140020

      nie wiem czy ja dobrze rozumiem, czy jest to aukcja gdzie 200 osób wygra przez miesiąc możliwość dzwonienia za 22gr. To sorry ale mimo że stawka kusząca to wyrosłem z takich zabaw. Preferuje płacenie pomarańczy za ich mixa ale wiem że mam dodatkowo smsy i minuty na orange i stacjonarne przez cały okres umowy, a w ramach deklaracji paczkę minut do wszystkich.

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 140020

      pisalem do gg, aby sie dowiedzieć jak to jest z tymi alleStarterami i napisali mi że oferta jest dostepna tylko na allegro a 200 sztuk nie jest limitem i że bedzie dostepnych tyle sztuk ile potrzeba.

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 140020

      zapominalem dodac ze za 22grosze mozna gadac do stycznia wlacznie to daje nam 4 miesiące i jeszcze jakies darmowe pakiety na internet 🙂

Viewing 4 reply threads
Reply To: alleStarter 22gr/min od GaduAIR
Your information: