Start Forum Inne Programy do pobrania Aktualizacja oprogramowania dla Nokia N8, C7, C6-01

Viewing 6 reply threads
  • Author
    Posts
    • Kan
      Keymaster
      Liczba postów: 31072

      Dobra wiadomość dla wszystkich użytkowników urządzeń Symbian ^ 3. Nokia opublikowała Update 1.1 dla smartfonów opartych o system Symbian^3.

      Pełna treść artykułu dostępna tutaj:

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 139986

      aktualizacja tego ARCHAIZMU buchacha!. symbian sie konczy a oni na sile go reanimuja pakujac w niego tyle kasy i moze uda im sie jeszcze zarobic troche kasy na naiwnych klientach co to to kupia, wow
      od ok roku mowie ze to koniec symbiana i….mam racje gdyz pozniej i samsung i moto, se – ZREZYGNOWALY z tego 'cudu’

    • LesH
      Participant
      Liczba postów: 3914

      Na wstępie: proszę o wyczerpujący* test Nokii E7, jak tylko to będzie możliwe. A w odniesieniu do wypowiedzi nicka 'wiek’: warto zawsze szukać pozytywów a nie krytykować w czambuł i bezmyślnie. Bardzo dobrze świadczy o Nokii, iż dba o swych klientów i modyfikuje/poprawia/uzupełnia Symbiana, na którym chodzą jej najnowsze sprzęty, choć z pewnością to kosztuje, zamiast oszczędzać i poprzestać na tym, co jest, gdyż to by właśnie odstraszało klientów, przyznać trzeba oczekujących, świadomych technicznie i wymagających, skoro sięgają po takie sprzęty. Tak to widzę.

      *- wyczerpujący, czyli uwzględniający liczne praktyczne funkcje. W tej swprawie jeszcze się odezwę.

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 139986

      @wiek Symbian Symbianem, ale dlaczego oprócz fajerwerków wizualnych nikt nie zwraca uwagi na jakość rozmów. Chyba głównie do tego telefon ma służyć. Używam Nokii, jako drugi telefon Samsunga. Miałem też kilka miesięcy Samsunga z Androidem. I o ile z niedoróbkami oprogramowamia można sobie poradzić ewentualnie przyzwyczaić się, o tyle TRAGICZNEJ jakości rozmów w Samsungach nie sposób zaakceptować. Sprawdzałem kilku modelach i efekt jest ten sam- kiepska jakość rozmów. W Nokiach wodotrysków może i niema ale jest dobra jakośc rozmów niezależnie od modelu.

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 139986

      Mi osobiście odpowiada symbian, choć nie jest to idealny system. jednak prosty i funkcjonalny. to co trzeba szybko się znajdzie. a to że pojawiają się często aktualizacje to tylko świadczy o firmie, która chcę udoskonalać swój system i dba a klienta.

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 139986

      @wiek Nie mówie, że jakość rozmów zależy od systemu, ale od firmy, co w przypadku Nokii oznacza Symbiana.
      Fajnie, że są bajery, bo w wielu przypadkach nie trzeba sięgać do komputera. Ale w pogoni za megahercami jak dla mnie Samsung zapomniał, że jeszcze porozmawiać by się przydało. Z resztą w starszych „małobudżetowych” telefonach też jakość była kiepska. Poprostu Samsung tak ma. Ale od takiego wypasionego telefonu można oczekiwać, że w parze z super hiper wyświetlaczem idzie też super jakość rozmów. A jeśli podczas rozmowy mam dyskomfort, bo ciężko zrozumieć rozmówce, to telefon nie spełnia podstawowej funkcji i wolę tą „przestarzałą” Nokie z brzydkim Symbianem.

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 139986

      Nowy symbian jest super. Niestety w mojej nokii C7 nie widac jeszcze aktualizacji. zaczekamy, smiga swietnie.

Viewing 6 reply threads
Reply To: Aktualizacja oprogramowania dla Nokia N8, C7, C6-01
Your information: