Start Forum Sprzęt Bluetooth Akcja Prowadzę jestem trzeźwy w telefonach komórkowych

Viewing 5 reply threads
  • Author
    Posts
    • Kan
      Keymaster
      Liczba postów: 31072

      W klubach i dyskotekach na terenie kraju posiadacze telefonów komórkowych w ramach kampanii „Prowadzę – jestem trzeźwy”, będą otrzymywać wiadomości zachęcające do wyboru trzeźwego stylu życia i zabawy.

      Pełna treść artykułu dostępna tutaj:

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 139979

      Przecież to nie pomoże, oprócz firmie, która dostanie trochę rozgłosu że prowadzi akcję nie prowadzenia po alkoholu, zresztą ostatni weekend pokazuje jaki mamy do tego stosunek, czyt. przyzwolenie na takie zachowania

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 139979

      wg mnie masz w 100% racji bo kto nie trzezwy( mam na mysli osoby juz tak troche mocniej wstawione) bedzie patrzyl na telefon:) ja osobiscie mialbym krotko mowiac takie cos w 4 literach. Poprostu wtedy nie mam juz ochoty ani sily patrzec na ta sluchawke;]

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 139979

      Czy pomoże? Zobaczymy.

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 139979

      Przecież napisali, ze chcą promować trzeżwość. To pozytywny program, a nie walka z wiatrakami.

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 139979

      Akcja "słuszna ideowo" – niestety wpisuje się w ogólną manipulację tematem nietrzeźwości kierowców.

      Otóż nietrzeźwi kierowcy powodują ok 10% wszystkich wypadków ze skutkiem śmiertelnym – do sprawdzenia na stronie KG Policji . Powtarzam – 10% !!!!!! A ile media trąbią na ten temat ??? Poza szokowaniem liczbami bezwzględnymi zatrzymanych nietrzeźwych kierowców , nie wiadomo jaki to procent , . Nigdzie nie znajdzie się takich statystyk ! Czyli faktycznie nie wiadomo jaki to problem . Szacuje się ,ze ok 5% !!!! Ale media trąbią !!!

      Wszystko to służy celowi zdjęcia odpowiedzialności z decydentów odpowiedzialnych za stan dróg i bezpieczeństwa na nich . Lepiej zrobić z większości Polaków pijaków – a tacy są sami sobie winni

Viewing 5 reply threads
Reply To: Akcja Prowadzę jestem trzeźwy w telefonach komórkowych
Your information: