Start Forum Sprzęt Nawigacje GPS A-GPS w wydaniu Sagem na karcie SIM

Przeglądanie wątku odpowiedzi 1
  • Autor
    Wpisy
    • Kan
      Klucznik
      Liczba postów: 8676

      Firma Sagem rozpoczęła badania nad kartą SIM z możliwością wykorzystania A-GPS. Jest to bardzo obiecująca technologia gdyż w ten sposób prawie każdy mógłby za bardzie niewielkie pieniądze wyposażyć swój telefon, nawet starszej generacji w GPS.

      Pełna treść artykułu dostępna tutaj:

    • Anonimowy
      Gość
      Liczba postów: 139009

      Sagem robił świetne telefony, szkoda że zrezygnował :/ ta karta sim zapowiada się wspaniale!!! taka technologia w tak małym urządzonku!!! Nokia się chowa 😉

Przeglądanie wątku odpowiedzi 1
Odpowiedz na: A-GPS w wydaniu Sagem na karcie SIM
Twoje informacje: