Start Forum Operatorzy Operatorzy stacjonarni 60 proc. Polski w zasięgu sieci CDMA TP

Viewing 10 reply threads
  • Author
    Posts
    • Kan
      Keymaster
      Liczba postów: 31072

      Do końca roku w całej Polsce dostępny będzie szerokopasmowy internet w technologii CDMA. Już w grudniu w zasięgu nowej sieci znalazła się połowa kraju. Dopóki nie ruszy nasza kampania reklamowa, co nastąpi po zwiększeniu zasięgu (na razie mamy ponad 60 proc. Polski), także w ten sposób staramy się promować usługę – powiedział na konferencji prasowej poświęconej CDMA w Rzeszowie Rzecznik Grupy TP Wojciech Jabczyński.

      Pełna treść artykułu dostępna tutaj:

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 140000

      co do cen nie będę się wypowiadać ale jeżeli chodzi o ten net to orange wpadło na niezły pomysł (albo inaczej podebrało pomysł od innych) Niemniej jednak limit jest że tak powiem troche nieodpowiedni 😉 Pzdr

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 140000

      Gdyby limit byl10GB za ta kase to moze.ciekaw jestem simow hybrydowych.wreszcie rynek mobilnego netu ruszy

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 140000

      GENIALNE – może w końcu pozbędę się Netii.

      Netia to twór usiłujący zdzierać użytkowników.

      Liczą sobie 56 PLN/miesiąc za transfer 163 kbit/sek.

      ———–

      Proszę nie kupować niczego co ma cokolwiek wspólnego z Netią.

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 140000

      czy inni operatorzy maja taką usługę?

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 140000

      WOSQ Kilobity czy kilobajty? Netia nie ma w ofercie czegos takiego jak internet o predkosci 163 kb/s wiec cos Ci sie solidnie popierniczylo. Jesli zas masz 163 kB za 56 zl to bardzo przyzwoita cena i predkosc wyzsza od 1 megabita.

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 140000

      60 % a gdzie reszta? ceny powalają co prawda ale tylko z powodu wysokości tej ceny.

      Orange powinno się zastanowić nad swoją taktyką

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 140000

      ja tę usługę mam od nowego roku i jak na razie nie mam

      co narzekać (jak na razie).

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 140000

      grubas: przeczytaj pierwsze zdanie artyjułu, przecież napisane jest, że do końca roku chcą żeby zasięg cdma był w całej Polsce, 60 proc. to jest na chwilę obecną…

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 140000

      mam to cdma od tygdnia i testuję, szybkść przez pierwsze 4 dni ok 500kbit/s downlad od 80-160kbit/s a teraz 40-60 a dwnload 4,5-9 tragedia .Zaznaczam że nie przekrczyłem 3GB limitu (narazie jakieś 700MB) i kicha – dbrze że mogę to oddać do 30dni

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 140000

      sasha zapewne przekroczyleś limit w okresie obrachunkowym ja tak mialem na drugi dzien i poszedlem oddac i w nastepnym salonie wziolem drugi i znowu wykorzystalem caly limit kilkaset mega a przeciez jest 3gb ale o ni dziela pierwszy okres proporcjonalnie takze jestto tylko to pierwszego rozliczenia. A co do 3gb limitu to trzeba sie pilnowac bo jestto bardzo malo jeszcze pare lat do tylu wystarczylo by ale wszystkie strony sa przepelnione fleshami co zrzera sporo. Poza ty to jest najlepsze rozwiazanie na wioski gdzie psy szczekaja d…i a bociany zawracaja sa na takiej mieszkam.

Viewing 10 reply threads
Reply To: 60 proc. Polski w zasięgu sieci CDMA TP
Your information: