Start › Forum › Rynek › Wyniki i sprawozdania finansowe › 58 proc. Polaków korzysta z Internetu
Przeglądanie wątków odpowiedzi 3
-
AutorWpisy
-
-
-
Anonimowy
Gość1 grudnia 2009 o 10:06Liczba postów: 139233 -
Anonimowy
Gość4 grudnia 2009 o 14:09Liczba postów: 139233Jest postęp. A i internet można zdobyć w różnych formach. I jest coraz bardziej przystępny, bo 2gr/100kb w starterze z modeme Heyah, teraz Era wypuściła fajny blueconnect na kartę dla studentów. Sam korzystam głównie z kabla, ale musze pomyśleć o jakimś modemie, bo ostatnio coraz częściej jestem w podróży i stały dostępn do neta zawsze i wszędzie by mi się przydał.
-
-
AutorWpisy
Przeglądanie wątków odpowiedzi 3