Start Forum Rynek Handel w sieci i dystrybucja 50 zł za stary telefon

Viewing 4 reply threads
  • Author
    Posts
    • Kan
      Keymaster
      Liczba postów: 31072

      Akcja „50 zł za Twój stary telefon”, zorganizowana przez sieć sklepów telekomunikacyjnych aetka, udowodniła, że można jednocześnie dbać o swój portfel i środowisko

      Pełna treść artykułu dostępna tutaj:

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 139977

      Po prostu zwiększyli obroty oraz postrzeganie marki kosztem marży. Czysty marketing.

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 139977

      Pomysł jest prosty ale oryginalny. Wystarczy podnieść wszystkie ceny o 50 zł a potem, tak jak markety, udawać promocje. Zyskali na pewno dodatkowo na darmowej reklamie w portalowych newsach.

    • wlo
      Participant
      Liczba postów: 1135

      Do mnie na początku tygodnia jakać dziewczyna dzwoniła z pytaniem czy nie mam starych telefonów… do sprzedaży 😉 Nie miałem czasu gadać, poza tym jak mam jakiś stary to zapewne komuś niebawem oddam (teraz np. inwestuję w prawie 6-letnią 6233 żeby teściowi oddać – interes życia, albo 6300 4-letnią koledze dla jego córki właśnie wysłałem ;-)) więc rozmowa trochę bez sensu by była, jednak zapytałem co to za akcja i mi cś ogólne mówiła, ze w ramach jakiejś fundacji skupują stare telefony do „przeglądu i drobnej naprawy” i potem rozdają… Niestety nie pamiętam nazwy tej firmy czy fundacji.

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 139977

      Zrobić jak z akumulatorami samochodowymi.
      Kupujesz nowy telefon musisz oddać stary, a jak nie to 50 zł musisz dopłacić.
      Podoba się? :lol

Viewing 4 reply threads
Reply To: 50 zł za stary telefon
Your information: