Start Forum Operatorzy VOIP 3gr/min rozmowy w VoIP dla indywidualnych

Viewing 13 reply threads
  • Author
    Posts
    • Kan
      Keymaster
      Liczba postów: 31072

      Business Telecom Poland, wprowadził tanie połączenia VoIP w ramach usługi DwaGrosze. Oferta umożliwia klientowi indywidualnemu rozmowy z naliczaniem sekundowym, po tak niskiej stawce bez żadnych zobowiązań.

      Pełna treść artykułu dostępna tutaj:

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 139985

      To w końcu 2 grosze czy 3 grosze?

    • Kan
      Keymaster
      Liczba postów: 31072

      Dwa grosze to w przypadku ceny netto, po w przypadku VAT wychodzi 3 grosze. Andrzej

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 139985

      Jakie 3 grosze na koórki jest cennik i wychodzi 33 grosze brutto jakis przekręt ,3 grosze to jest na stacjonarne ,zaś niedokładne info ?

      Tutaj cennik :http://www.dwagrosze.net/cennikdwagrosze.pdf

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 139985

      Istotna też jest ważność konta na wychodzące i przychodzące. Link. http://www.dwagrosze.net/index.php?set=oplaty

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 139985

      Nie doczytałem się co dzieje się z kasą na koncie po przekroczeniu teminów – przepada czy nie przepada. Betamax pomimo pogorszenia oferty wg. mnie nadal lepszy. Ale po co używać voipa skoro wystarcza Play firmowy z tysiącami minut lub PF.

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 139985

      Aktywność konta na połączenia wychodzące – Po upływie tego czasu i braku kolejnego doładowania środki na koncie są blokowane (nie można wykonywać płatnych połączeń).

      Aktywność konta na połączenia przychodzące – Po upływie tego czasu i braku kolejnego doładowania konto przestaje być aktywne i jest kasowane (nie będzie możliwości jego odzyskania).

      Jest to jednak napisane.

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 139985

      Porównując innych naszych operatorów to stawka dla nas klientów wydaje sie bardzo niska, za 10zł brutto mam 333 minuty do gadania. We freeconecie czy ipfonie mam tylko 111 minut. A firma Call Center jak gada dużo to różnica jest dużo większa i większa kasa zostaje w kieszeni. Czuje że firmy szybko łykną temat

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 139985

      Porównując do voipdiscount.com oferta wypada bladziutko! 🙂

      tam jest 300 minut tygodniowo przez 2 miesiące przy doładowaniu za 29zl

      Dodatkowo otrzymujesz 5 Eur netto na rozmowy do sieci komórkowych z całego swiata (Polska – 7centów Euro/min)

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 139985

      Po co się podniecać voipdiscound ?

      Jezeli ktoś rozmawia wiecej niż 300 minut TYGODNOWO !

      – bedzie zakładał po kilka kont ? bez sensu

      kazdy z nas ma inne potrzeby, jeden rozmawia 299minut tygodnowo a ja rozmawiam 300 minut dziennie

      gość powyżej napisał dobrze – firmy usługę zauważa

      nie wiem dlaczego nikt nie zwraca uwagi na stawkę – dwa grosze netto z naliczaniem sekundowym

      nie wydaje się Wam że jest atrakcyjna oferta ?

      buziaczki dla wszystkich

      Iwona

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 139985

      zauważyłem że poprawli serwer pocztowy bo wcześniej troche kulał, założyłem kilka kont za darmoche i jak na razie działa

      rozmawiałem z ludkiem z serwisu, powiedział że od stycznia ma być aktywne przenoszenie numeracji od innych operatorów VoIP w tym freeconet’a

      ja wystawiam pozytywa

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 139985

      Wcześniej korzystałem z betamaxa ale jak sie dowiedziałem z forum to teraz nawijam tylko za dwa grosze i też jestem zadowolony

      za 10zł mam 500 minut, darmowy numer, darmowe konto w utrzymaniu, jestem happy.

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 139985

      Korzystam jednocześnie a także naprzemiennie z kilku operatorów VoIP. Np. obecnie mam 2 telefony podpięte do bramki 1 z Tlenofonem (bo dają darmowy numer i w miarę tanie poł. na komórki-31gr/min z nal. sek. i 2gi telefon z podpiętym "Nonoh’em (bo dają 2 mce bezpłatnych poł. na stacjonarne za każde doładowanie) a potem zdzierają skórę bo pobierają ok. 6/36 gr. za każdą rozpoczętą minutę połącz. na stacjonarne/ komórki. Kto nie ma potrzeby gadania godzinami przez telefon powinien rozważyć usługi: "alekontakt" lub "dwa grosze". Oprócz ceny za min. połączenia bardzo ważne jest by naliczanie opłat było sekundowe.

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 139985

      Dla indywidualnych klientów wg mnie najlepszy pozostaje nadal Voipdiscount, natomiast Dwa Grosze teoretycznie bardzo dobry dla firm. Jednakże obserwuję, że w firmie przede wszystkim korzysta się z komórek, wniosek prosty górą będzie ten który da jednakową stawkę do wszystkich sieci np. 15gr/min

Viewing 13 reply threads
Reply To: 3gr/min rozmowy w VoIP dla indywidualnych
Your information: