Start Forum Operatorzy Operatorzy MVNO 39 groszy do wszystkich w Mobilking (aktualizacja)

Viewing 18 reply threads
  • Author
    Posts
    • Kan
      Keymaster
      Liczba postów: 31072

      Na dzisiejszej konferencji prasowej, wirtualny operator telefonii komórkowej MobilKing zapowiedział, że w nowej ofercie minuta rozmowy do wszystkich będzie kosztować 0,39 zł do wszystkich sieci.

      Pełna treść artykułu dostępna tutaj:

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 140011

      I to jest to ! No to papa moj TakTaku, witaj Mobilking 🙂

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 140011

      To i tak PTC 😉 ale oferta lepsza jak ktos nie korzysta z pakietow i innych bajerow

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 140011

      MK najlepsza oferta na rynku ( oraz stara play karta )

      Staka 39 gr za min do wszystkich bez ograniczen bez pakietów które trzeba pilnowac.

      MK powinien teraz zrobic porównawcza reklame zrobic – sukces maja murowany.

      Wielki szacunek dla MK za to ofertę 🙂

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 140011

      @ AK – to co powiesz o reklamie porównawczej Heyah? Oni mają 44 grosze, ale do wszystkich sieci w Unii – to dopiero by była kampania 🙂 Fajne warunki, ale Równa Taryfa wygrywa za net

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 140011

      @ pablo – ale z netu w korórkach korzystaja młodzi lub osoby z wiekszych miast, zreszta co to za net ;] MK woli zarabiac tylko na rozmowach – docelowa grupa dla nich jest osoba o stałych dochodach lubiaca rozmawiac i która od czasu do czasu smsuje.

      HEYAH to dobra jezeli wykonujemy duzo połaczen do UE 🙂

      36i6 – skierowana jest dla dla gimnazialistów i innych dzieci które smsuja do bólu za 3 zł miesiecznie – sporadycznie rozmawiaja itd czyli nielojalni klienci o nie stałych dochodach.

      Simplus TT i POP – dla osób ktore maja kilku bliskich w tej samej sieci smsuja po groszu i w pakietach ograniczonych dzwonia do bliskich

      Play – lubisz dzwonic do wszystkich itd

      MK – od dzis najkorzystniejsza oferta dla gaduł ;]

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 140011

      a u mnie i tak wygrywa play ze stara oferta przy doladowaniu powyzej 50 pln cena za minute spada do tego 200 sms-ow gratis za 9 pln 30 minut do wszystkich za 6 pln 30 minut do play i dodatkowo w grudniu odbieram telefon na deser pewnie jakies badziewie ale zawsze cos a jesli chce zadzwonic do kogos za granica to kupuje karte heyah i dzwonie po wykorzystaniu wyrzucam proste pozostali opowie wkurzyli mnie jedna rzecza dlaczego ja jako konsument ma ponosic koszta za ich wojne z play-em smieszne jest to ze stawka do wszystki w kraju wynosi 0,50 a do play 0,80 pozdrawiam

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 140011

      @sEBA – to nie jest ich wymysl. Play bierze wyzsze stawki za polaczenia do swojej sieci – stad te ceny.

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 140011

      AK myślę, że o Heyah można powiedzieć więcej niż tylko o osobach dzwoniących do UE. W tej chwili Heyah ma tyle najróżniejszych pakietów, że potrafi się dostosować do każdego – zarówno do tych co nałogowo smsują jak i do tych którzy potrafią godzinami wisieć na słuchawce. A Równa Taryfa to rozwiązanie faktycznie dla tych co dzwonią za granicę i tu nie ma się co bawić w porównania z Mobilkingiem, bo w tej kwestii Heyah bije go na głowę.

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 140011

      MK- fajne stawki, jesli chodzi o połączenia wewnątrzkrajowe. Heyah zdecydowanie najlepsza, jeśli chodzi o połączenia międzynarodowe. 🙂

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 140011

      Stara Play Karta niby ma po 0,35 (50/70), ale nie każdy chce mieć finansowy firewall 😉 Do UE to raczej po VOIP, a pakiety, to pakiety – za dużo zabawy. Niestety nie każdy też chce być mobil-KING’iem 😀 Może jednak, po tej obniżce ludzie się w końcu skapują, że MK to jedna z najlepszych ofert w PL, a że z dziecinnym wizerunkem … trudno 🙂

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 140011

      zaman ale bierz pod uwagę, że jak się komuś w pakiety nie chce bawić to w VOIP też nie koniecznie. O to właśnie chodzi, żeby dzwonić bez komplikowania sobie życia – tak jak dzwonisz do kumpla w polsce, tak zadzwoń sobie do kumpla na wyspach, albo jeszcze gdzie indziej.

      A inna sprawa, że wierz mi lub nie, ale wizerunek dużo potrafi zmienić 😉

    • johnny-18
      Member
      Liczba postów: 1015

      ładny odzew na Heyah 🙂 to teraz czekam na reakcję pozostałych operatorów ;]

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 140011

      A pomyślcie czy Heyah w starej taryfie się nie opyla ? np smsowanie do heyah i dzwonienie do jednej osoby.

      Za doładowanie 50 PLN rok temu dostawało się milion smsów do heyah przez cały rok czy tam jak kto woli do 30 stycznia 2009, teraz już chwile czasu są pakiety za 5,9zł sms do wszystkich siecie = 300 sms, lub wybrany nr z heyah po 180minut dziennie… wg mnie przynajmniej dla mojej osoby korzystna oferta 😉

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 140011

      Serio dziwi mnie traktowanie Równej Taryfy i aktualnej oferty MK jako konkurencji. Jak dla mnie to są dwie różne sprawy – główne założenie RT: dzwonienie za granicę; główne założenie MK: tanie dzwonienie do wszystkich sieci. Jak ktoś dzwoni za granicę to i tak wybierze Heyah, bo Mobilking w tej kwestii zdecydowanie nie błyszczy. SMS też jest w Heyah taniej (jeden grosz, ale zawsze). No i że o necie nie wspomnę… Tak więc oferta mobilkinga tak na prawdę jest dla tych, którzy głównie dzwonią i to tylko na terenie PL. Heyah działa szerzej i myślę, że swoją ofertą przypasowała większemu gronu…

    • Pakoz66
      Member
      Liczba postów: 6

      Ja tam za granicę nie dzwonię, z netu też korzystam bardzo sporadycznie, więc dla mnie najważniejsze są połączenia na terenie PL. I tutaj mobilking, biorąc pod uwagę stawki do wszystkich, ma obecnie najlepszą ofertę…jakby nie liczyć.

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 140011

      Równa taryfa w Heyak i MK to dwie różne oferty. Jedna jest bardziej proeuropejska, Mk tylko wewnątrzkrajowa. Dla dzwoniących zagranicę- nie ma lepszej niż Heyah. MK ma bardzo niskie stawki tylko w kraju. Jest wybór.

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 140011

      Gdyby faktycznie porównywać Heyah do Mobilkinga to Heyah wychodzi lepiej. Ale ktoś tu słusznie napisał, że to tak na prawdę dwie różne oferty. Na mnie Mobilking nie robi wrażenia. Wolę mieć tanio na całą Unię Europejską niż tylko w Polsce. No i jeszcze tani net i smsy 🙂

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 140011

      Zgadzam się z Kitty, wolę Równą Taryfę Heyah – zw względu na tani net chociażby.

Viewing 18 reply threads
Reply To: 39 groszy do wszystkich w Mobilking (aktualizacja)
Your information: