Start Forum Operatorzy Operatorzy MVNO 300 MB za 11 zł w GaduAIR

Viewing 10 reply threads
  • Author
    Posts
    • Kan
      Keymaster
      Liczba postów: 31072

      Operator GaduAIR 3w1 wprowadza od dzisiaj pakiet internetowy NET 300 MB w promocyjnej cenie 11 zł. Pakiet, jak i inne pakiety internetowe jest rozliczany z dokładnością do 1kB i ma ważność 30 dni.

      Pełna treść artykułu dostępna tutaj:

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 140018

      Rewelacja. Pozamiatali konkurencję. Nawet pakiety w Play Fresh muszą się schować, mbank rownież. No no czekamy teraz co pokaże Plus w swojej nowej internetowej ofercie na kartę oraz nowe pakiety w Tak Taku, które Era zapowidziała jeszcze w …. (tu nie przewroczcie się) …. w czerwcu br. Do końca roku mają być.

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 140018

      Przez przypadek zobaczyłem ze w GGAir jest pakiet internetowy za 5 MB – 1 zł a w Play Fresh też 5 MB – 5 zł.

      Przypomnę ze GGAir działa na nadajnikach Plusa podobnie jak Play (oczywiście tam gdzie nie ma swoich). To tak w kwestii pakietów internetowych.

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 140018

      Naprawdę świetna promocja wreszcie na internet w pre-paid. Play musi przyznać, że Gadu go zaskoczył.

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 140018

      "Tani internet w Play dziala tylko na wlasnych Play,owskich nadajnikach"i bardzo dobrze bo w wiekszych miastach lapie 3.5g.A na nadajnikach plusa ledwie 3g.Jadac autobusem ogladam sobie youtuba bez buforowania.

      "Korzystajac z Playa nie radze ci przelaczyc sie na roamingu Plusa"wystarczy wpisac *111*51*1# i niema takiej mozliwosci.Tylko net z nadajnikow playa.

      I w PLAY-u 500mb za 15 zl 🙂

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 140018

      psiul –> Wszystko pięknie jak mieszka się w dużym mieście. Np. taka usługa nokia email bardzo fajna. Tylko co z tego kupie sobie pakiet 500 Mb i zaraz za granicami miasta już poczty nie odbiorę. Pojadę na działkę nadal nie odbiorę. Po powrocie to ja już sobie mogę na komputerze sprawdzić.

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 140018

      Mieszkam w niedużym mieście w pd Wielkopolsce i tu Play zapierdziela jak szalone. Bardzo rzadko speed spada poniżej 500kbps i bardzo czesto jest to maksymum co może dać czyli 900-1030kbps. Uzywam obecnie Play Fresh i pakiet 500mb starcza spokojnie na cały miesiac bardzo czestego użwania. Bardzo sobie chwale internet od Playa. Niestety bywałem ostatnio kilka razy gdzie nie miałem zasięgu i nie mogłem skorzystać z netu.

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 140018

      Mam pytanie czy ten ten z gg jak i pakiety w play fresh (nie chodzi mi o play online na karte) mozna wykorzystac w modemie np huewei usb na kompie? czy to tylko transmisja na telefonie?

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 140018

      Ważne –> Możesz wykorzystać. Tylko pamiętaj, że 300 Mb to pójdzie bardzo szybko. Taka strona główna np. onetu z reklamami to prawie 1 MB.

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 140018

      Najlepszy prepaid do internetu, rozmowy i smsy też bardzo tanie.

      podsumuwując – aktualnie najlepsza oferta prepaid

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 140018

      a w 2 ga strone

      czy karta np z modemu iplusa pujdzie w telefonie bez simloka

      chodzi o net

      i czy ten telefon morze slurzyc jako modem podlaczany do kopa

      np przez usb

Viewing 10 reply threads
Reply To: 300 MB za 11 zł w GaduAIR
Your information: