Start Forum Operatorzy Operatorzy MVNO 30 minut w Zestwie Carrefour Mova z telefonem Samsung SGH-C450

Viewing 9 reply threads
  • Author
    Posts
    • Kan
      Keymaster
      Liczba postów: 31072

      W telefonii komórkowej Carrefour Mova dostępny jest Samsung SGH-C450 w zestawie z 30 minutami na rozmowy i SMSy do sieci Carrefour Mova i na numery stacjonarne.

      Pełna treść artykułu dostępna tutaj:

    • mike278
      Member
      Liczba postów: 2

      c-450, to ten uwalony, co to go samsung wycofywal z rynku?

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 140011

      Pewnie kerfur odkupił te walnięte telefony od Samsunga i chce zrobić na nas kokosy, hehe.

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 140011

      odkupił za 1zł oczywiście 🙂

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 140011

      nie wiem po co robią taką ofertę, przecież nikt tego nie kupi.

    • Tigertygrys
      Participant
      Liczba postów: 799

      a co 149zł za drogo?

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 140011

      W cenie 149zł chcą swojemu klientowi ugotować mózg.. taki żarcik, z powodu wycofania tych telefonów z rynku PL 😉

    • Tigertygrys
      Participant
      Liczba postów: 799

      z tym że nie wszystkie były wycofane ale ich część-a co twój to jest bezpieczny? nie rozśmieszaj mnie -jeśli zrobiono by badania emisji SAR to pewnie połowa telefonów by z rynku zniknęła, a w przypadku tego samsunga pewnie ktoś podłożył świnie Samsungowi bo jakoś mi się nie chce wierzyć że sam dobrowolnie wykrył podwyższony poziom promieniowania. Tak naprawdę są niby normy ale te normy dopasowano do producentów-tak samo mają normy maszty GSM a jakoś skutki ich umiejscowienia widać po jakimś czasie.

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 140011

      Piszesz jak byś był technikiem w Radio Maryja…

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 140011

      Mam taki telefonik, na razie ie uzywm do rozmów, ze względu na blokadę. Ale funkcje są dobrane dość miło. Smarkacz zawiera wszystko, co dotychczas uważałem za istotne: telefon, aparacik foto (nienajlepszy, ale mam inne o tej rozdzielczości i się bardzo przydają). Radio działa cudownie. Niezwykle przejrzysta instrukcja obsługi. Kiedy odblokuję, sprawdzę zasięg. Plotki o przekroczeniach mocy sugerują, że będzie miał dobry zasięg. (Co to jest promieniowanie tego maleństwa w porównaniu np z kuchenką mikrofalową 700 W). Jeśli macie już jakieś doświadczenia , napiszcie. Czuję, że będzie mim faworytem (Dotychczas był nim Siemens Xlibri 3)

Viewing 9 reply threads
Reply To: 30 minut w Zestwie Carrefour Mova z telefonem Samsung SGH-C450
Your information: