Start Forum Sprzęt Pozostałe tematy 260 SMS-ów dziennie to za mało dla nastolatki

Viewing 8 reply threads
  • Author
    Posts
    • Kan
      Keymaster
      Liczba postów: 31072

      Pewna nastolatka z Nowej Zelandii musi pożyczać telefony od przyjaciół, ponieważ wysyła za dużo SMS-ów. Rodzice wybierając dla niej plan taryfowy ustalili liczbę 6000 SMS-ów miesięcznie, jednak nastolatka stale go przekracza.

      Pełna treść artykułu dostępna tutaj:

    • johnny-18
      Member
      Liczba postów: 1015

      Co w tym dziwnego? u nas tak ma co 4 dziewczyna w jej wieku (no chyba, że ma gg hehe) Znam i takie, którym 1 pakiet 600sms w orange wystarczy na dzień góra 2 ;]

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 140015

      Ja też znam sporo osób bardzo dużo piszących SMSy. Znam też takie, które są non stop podpięte pod GG w telefonie albo pod MSN Messenger. Ja osobiście się mieszczę w tych 3000 SMSów miesięcznie, które w 99% są wiadomościami służbowymi. Jednak 260 wiadomości dziennie to już lekkie przegięcie… 🙂

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 140015

      to o mojej siostrze tez powinni artykul napisac;]

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 140015

      Ja bym te sucze wziął do swojego haremu, jakby któraś chciała to gorąco zapraszam, moje gg 2011312

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 140015

      ja przez ostatnie 3 mies okolo 100 miesiecznie,wiekszosc prywatne ale duzo sluzbowych.z tym sie zgodze..jeszcze 2-4lata temu i tak wolałem i wole zadzwonic ale dzieki dyskretnosci smsa czasem wiecej sie udaje zalatwic niz rozmową.to głebszy sens smsa

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 140015

      dac dziecku zabawke…. do nauki bym ja zagonil!! bezstresowe wychowanie, ja bym ani grosza nie dolozyl do rachunku, tel na karte i 20 zl / miesiac jak przekroczy to nie bedzie pisac….

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 140015

      haha, albo ma dwadziescia palcow u rak, albo musi miec niezly fonik z qwerty klawiaturka. ja sobie lg prade sprawilem i esow mam wrazenie, ze tez wiecej ode mnie leci 😉

    • Bazant
      Member
      Liczba postów: 27

      Tak duzo? Mam znajomka, ktory bedąc na lekcji (jednej) wysłał 220… Ale w opanowaniu klawiszy był mistrzem, pocisk (tel żadne cudo- -sage myx 5 chyba) xDD Moj rekord miesięczny to 1500 esów (tylko prywatne) Ta nastolatka wcale jakimś ewenementem nie jest…

Viewing 8 reply threads
Reply To: 260 SMS-ów dziennie to za mało dla nastolatki
Your information: