Start Forum Operatorzy Operatorzy MVNO 25 gr za minutę w Carrefour Mova

Viewing 7 reply threads
  • Author
    Posts
    • Kan
      Keymaster
      Liczba postów: 31072

      Użytkownicy Carrefour Mova od 1 czerwca będą rozmawiać za 25 groszy (oprócz Play). Każde doładowanie premiowane będzie specjalnym bonusem w postaci dodatkowych darmowych minut – za 1 złoty + 2 ekstra minuty na rozmowy.

      Pełna treść artykułu dostępna tutaj:

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 140011

      Z tego wynika, że teraz playowcy ruszą swoje startery do operatora MVNO, bo to na dziś najlepsza oferta na rynku.

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 140011

      Moim zdaniem lepszal była poprzednia oferta Minuty za Zakupy. Jednak wydanie pieniedzy w Carrefour miało sens.

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 140011

      no właśnie, likiwidacja minut za zakupy to słaby pomysł, i dla klientów i dla sklepów. co do stawek, minuta jest tania, ale jak inne usługi? przecież obecnie telefon nie tylko do dzwonienia służy

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 140011

      Czy tego MNVO można doładować w tylu punktach co TT, Simplus, Fresh? Poza tym są tacy co ładują Fresha przez internet i mają wtedy stawkę za 26 groszy, a ładowanego Simplusa przez internet tzn za 134PLN dostaje się 180PLN i stawka wychodzi ok. 22 grosze. Więc to Simplus jest najtańszy (oprócz Play). A i gaduAir z doładowaniami z dodatkiem 30% i bonusami wyjdzie taniej. A Heyah z podwójnym doładowaniem (jeżeli zostawią) będzie najtańszym prepaidem na rynku. Wg mnie Carrefour Mova to żadna rewelacja.

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 140011

      c.d. Ale generalnie oferta ciekawa.

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 140011

      no nareszcie mamy wybór… chociaż nadal jest to operator wirtualny, a chyba wiekszwe zaufanie mam do operatorów ktorzy sa na rynku długo… a w nog jest tajka sama stawka…

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 140011

      Ale trzeba mieć swój tel żeby w to wejść, to przy zakupie oddzielnie telefonu wolę wybrać ofertę tylko sim w orange gdzie także mam 25groszy za minute ale do tego prezenty takie jak bezpłatny numer czy darmowe rozmowy w weekendy.

Viewing 7 reply threads
Reply To: 25 gr za minutę w Carrefour Mova
Your information: