Start › Forum › Operatorzy › Operatorzy komórkowi › 25 gr i 13 gr za SMS w Carrefour Mobile Mova
-
AutorWpisy
-
-
-
Anonimowy
Gość17 sierpnia 2009 o 10:31Liczba postów: 139030tak samo stacje benzynowe obok marketow. Jak sie dowiedzialem jak duze marze doliczaja sobie inne stacje, to teraz czesciej tankuje przy markecie. Komorki nie przeniose, ale ciesze sie , ze ktos obniza ceny wziete z kosmosu !! Za komorke, telefon, kablowka i internet place min 250zl miesiecznie !! Szwagier ktory mieszka w Szwecji smieje sie, ze w Polsce zarabia sie mniej a placi wiecej. No ale jak za sam znaczek ORANGE placimy francuzom 1,6% przychodow, nie dochodu !! i TPSA jest monopolista, to ja ma byc inaczej.
-
Anonimowy
Gość17 sierpnia 2009 o 16:35Liczba postów: 139030Widzę że Play staje się naprawdę powoli mało opłacalny.Ktoś może powiedzieć że przy doładowaniu Play daję naprawdę sporo smsów. Ok daje ale bywa też tak że je blokuje także trzeba uważać bo jednak nie są do dowolnego rozporządzenia, był o tym artykuł. Szczerze to jeżeli ma się kogoś w Heyah najbardziej się opłaca, darmowe smsy po sieci.
-
-
AutorWpisy