Start › Forum › Operatorzy › Operatorzy komórkowi › 21 Mbps (HSPA+) w sieci Era
Przeglądanie wątków odpowiedzi 8
-
AutorWpisy
-
-
-
Anonimowy
Gość15 września 2009 o 15:04Liczba postów: 139009 -
@mrs – nie lepiej, najważniejsze pokazać "my jesteśmy najszybsi"
Co do tych bastionów… ostatnim bastionem stacjonarnego internetu jest BRAK LIMITÓW! Co z tego że można oglądać stream w HD skoro zaraz limit wykorzystasz… te limity powinny być zniesione lub chociaż powiększone 10krotnie
-
Anonimowy
Gość15 września 2009 o 17:56Liczba postów: 139009Pewnie z czasem będą, jednak ideą mobilnego netu jest jego mobilność w terenie. A Nie korzystanie non stop jak nie patrzeć można czekać na załadowanie interesującej nas strony kilkanaście sekund a można tylko kilka 🙂 różnica zawsze będzie. To że jest szybko nie oznacza że trzeba od razu wszystko zużywać.
-
-
AutorWpisy
Przeglądanie wątków odpowiedzi 8