Start Forum Operatorzy Operatorzy MVNO 19 groszy do wszystkich w mBank Mobile

Viewing 9 reply threads
  • Author
    Posts
    • Kan
      Keymaster
      Liczba postów: 31072

      mBank Mobile, wirtualny operator komórkowy od 19 do 30 czerwca oferuje pracownikom mBanku promocję, w ramach której kupując starter o wartości 10 zł otrzymują stawkę w wysokości 19 groszy brutto za minutę bez ograniczenia operatora.

      Pełna treść artykułu dostępna tutaj:

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 139985

      Zróbcie coś z tymi reklamami. Niech się wyświetlają, ale niech nie grają i gadają. Wkurza mnie to. Wchodzę normalnie przez operę bez blokad, ale w takim układzie przejdę na FF z blokadami. Jak chcecie zarabiać zmieńcie to. Nie ma nic bardziej wkurzającego niż niechciany dzięk z kompa. Szum wentylatorka mi wystarcza. Pzdr.

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 139985

      No i jestem na FF. Cisza i spokój. Ale czy o to chodziło?

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 139985

      ~Kolec Poskarż się tez na nie najlepszą pogodę . Tylko co ciemniaku twoje przypadłości mają wspólnego z ofertą mBanku ?

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 139985

      Ja tylko dodam, że opera też ma ad-blocher’a wbudowanego….

      http://operawiki.info/BlockAdvertisements

      A co do oferty. To ja powiem tak. Czy dobra? Tak dobra … czy bym się przeniósł? Nie … Dlaczego? Bo więcej zachodu niż oszczędności….

      W simplusie kupuje zdrapke 100/115 na allegro za 93 zł. Minuta kosztuje wtedy 23 gr…. Pakiet 20 mega odpowiedznio 3,9 zł …. Owszem, wychodzi drożej niż ta oferta … ale simplus ma jedną zaletę … jak mi potrzeba na krótki okres dużej paczki danych np. 250 mega bo wyjeżdżam na pare dni za miasto…. to wstukuje kod i już mam … W mbank mobile niestety takiej opcji nie ma… a 50 mega to wystarcza tylko do przegladania stron w komorce … Po podlaczeniu do kompa pakiet wykorzystam w godzinę …

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 139985

      Zapomniałbym dodać … w Simplusie minimalny koszt utrzymania telefonu przy wspomnianej zdrapce to 15,5 zł. W mbank mobile 12,5 zł …. Za 3 zł miesięcznie nie będę numeru zmieniał 🙂 (bo przypuszczam, że na te limitowane startery nie można przenieść zewnętrznego numeru) …

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 139985

      A ja ze swojej strony dodam, że normalne banery mi nie przeszkadzają … ale te zaslaniające pierwszą stronę i te z dźwiękami, są rzeczywiście wkurzające ….

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 139985

      19gr do wszystkich. Ale tylko dla pracownikow wiec takiego halo nie ma. Gdyby to byla oficjalnie to jak najbardziej ale ze to tylko dla pracownikow to i dostep do nich ograniczony wiec w sumie zadna oferta.

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 139985

      chłopaki, uspokójcie się, właściciel serwisu nie ma wpływu na emitowane reklamy, bo te lecą z sieci reklamowej i to sieć decyduje, które reklamy gdzie są emitowane (no i klient sieci ofkors). więc nie wkurzajcie się na telixa, że są takie a nie inne reklamy. w telewizorni też narzekacie: łeee ta reklama mi się nie podoba, w tej jest głupia muzyczka, a w tamtej aktor, którego nienawidzę?

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 139985

      też racja, więcej z tym zabawy niż oszczędności. Ale na pewno ktoś się skusi na to. Lepiej już zainwestować w promocyjny starter orange z bonusem 100procentowym i mieć te minuty które dają w zamian za doładowania

Viewing 9 reply threads
Reply To: 19 groszy do wszystkich w mBank Mobile
Your information: