Start Forum Operatorzy Operatorzy MVNO 19 groszy brutto/1min w mBank mobile

Viewing 11 reply threads
  • Author
    Posts
    • Kan
      Keymaster
      Liczba postów: 31072

      Od dnia 6 października 2009 r. mBank mobile wprowadził na krajowe połączenia głosowe stawkę 19 groszy brutto/1min, SMS – 10 groszy brutto i bezpłatny Pakiet Internet 50 MB.

      Pełna treść artykułu dostępna tutaj:

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 140011

      19gr do wszystkich sieci ?

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 140011

      z play ?

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 140011

      tyle że pewnie starter kosztuje jakieś pieniądze dziwne 🙂 to już wolę starter z Orange… Przynajmniej jest za darmo…

    • sebi997
      Participant
      Liczba postów: 1304

      Baranie czy 10 pln to są dziwne pieniadze ????????????? chyba raxczej normalna cena za starter

      Cena startera: 10 PLN

      Na karcie SIM masz 10 PLN, które możesz wykorzystać na dowolne usługi w sieci mBank mobile.

      A orngutana faktycznie masz za darmo ale tez na koncie nie masz nic

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 140011

      Stara spiewka"do wszystkich"a potem sie okaze ze do playa 79 groszy 🙂

      Pewnie kreca lody tak jak na tym forum w konkursie fotograficznym…

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 140011

      Ten starter mam od lipca (19gr jest do wszystkich NAWET DO PLAY!!!!)(sprawdzałem już nie raz). pod koniec czerwca było dość głośno o tych starterach 19gr i 50mb (ja kupiłem ten starter za 20zł – 10zł na koncie ale w pierwzym tygodniu mi się zwróciło (w porównaniu do innych 29gr). a odnośnie internetu, na PDA po kilkanaście godzin, codziennie miałem włączone gg i mi nic nie "zjadało" z pakietu 🙂 (a dość dużo pisłem)

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 140011

      Niezła oferta, zwłaszcza, że można przenieść numer i do tego mieć niskie min. koszty utrzymania (5zł/ 2 m-ce). No i dzwoniący do mnie płacą mniej niż w Playu. Hmm, może wreszcie powiem "żegnaj Orange" ? 🙂

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 140011

      zaman jak obliczyłeś te koszty utrzymania na poziomie 5zl/2 m-c ? bo mi wyszło nawet 4 zł jeśli wziąś po uwage okres kiedy mozemy tylko odbierać połączenia

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 140011

      Miałem na myśli tylko ważność na wychodzące.

      Określenie "koszty utrzymania numeru" może faktycznie sugerować dodanie okresu "tylko odbieranie", ale dla mnie numer z którego nie można dzwonić jest zbędny, stąd taki potencjalnie mylący skrót myślowy.

      Najlepiej jak każdy sobie sam policzy takie koszty jakie potrzebuje 🙂

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 140011

      Jeżeli chcesz przenieść numer do sieci mbankmobile to napisz

      na marekgda[at]pino.pl a pomogę Ci 😉

      Jeśli nie masz numeru osoby polecającej w tej sieci, a chcesz 50min to proszę: 500 615178

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 140011

      Chcesz przenieść numer do sieci mbank mobile ?

      napisz do mnie na marekgda[at]pino.pl a pomogę Ci 😉

      Jeśli nie masz numeru osoby polecającej w tej sieci, a chcesz 50 min za darmo to proszę: 500 615 178

Viewing 11 reply threads
Reply To: 19 groszy brutto/1min w mBank mobile
Your information: