Start › Forum › Rozrywka › Konkursy i loterie › 121 volkswagenów w Wielkiej Loterii Plusa
-
AutorWpisy
-
-
-
Anonimowy
Gość23 października 2010 o 09:22Liczba postów: 139208 -
Anonimowy
Gość27 października 2010 o 18:02Liczba postów: 139208Zagrałem i przegrałem ok 100zł. Prawdą jest, że to naciąganie. Po pierwszym sms dostajesz odpowiedź „Gratulujemy! W LOTERII szanse na GOLFA ma osoba z nr 691 052 XXX. Aby odebrać szanse, prosimy o wysłanie: TAK na 7419 (4,88zł). Czas 5 min.!” a ostatni sms na którym zakończyłem grę brzmiał:” 100% prawda: Proszę po raz ostatni napisz SMS o treści OK na numer 7419 (4,88zł) TO OFICJALNE ZAWIADOMIENIE. Za 15 min. koniec sesji premiowej.
-
Anonimowy
Gość1 listopada 2010 o 19:43Liczba postów: 139208wyslalem 8 smsow po 5 zl , czyli sumka na 40 zl, wlasciwie to tak z dziennikarskiej ciekawosci, i potwierdzam, ze kazdy kolejny sms nakrecal nastepne zaczepki w stylu „za chwile wygrasz tylko wyslij jeszcze jeden sms”. ok moze moja babcia sie na to nabierze, ale inteligenty czlowiek po drugim smsie da sobie spokoj… powodzienia dla sieci PLUS w odstraszaniu klientow, pozdro dla forumowiczow napie-dalajacych na ten konkurs, Zyczliwy
-
Anonimowy
Gość1 listopada 2010 o 20:37Liczba postów: 139208🙄 Jestem z Plusem od 9 lat. Ale ta loteria to reklama dla firmy która odstraszy nawet naiwnego. Fakt szczęściu trzeba pomóc, ale to jest poniżej krytyki traktować w ten sposób swoich dotychczasowych klientów. Rozumiem 1 sms za 5zł. Ale żeby tyle naciągać? Moi znajomi też na to się nabrali. Przechodzimy wszyscy do innego operatora, który nawet telefony ma fajniejsze.
-
Anonimowy
Gość23 listopada 2010 o 14:13Liczba postów: 139208Proszę wysłać w ramach protestu kilkaset razy na nr 8010 (darmowy) hasło STOP lub STOP ZŁODZIEJU i zapchać im skrzynki mailowe BOK@plus.pl również z tekstem stop złodziejom – tak jak oni zapychaja nam pamięć w telefonach komórkowych głupimi złodziejskimi sms-ami
Można również zgłaszać próbe oszustwa lub naciągania do UOKiK
STOP złodzieją z PLUS GSM -
Anonimowy
Gość2 grudnia 2010 o 16:48Liczba postów: 139208 -
Anonimowy
Gość3 grudnia 2010 o 01:28Liczba postów: 139208UWAGA NIE ZOSTAŃ OSZUKANY !!!:( otrzymałem sms i pomyślałem 4,88zł to nie wiele
można zagrać w sumie nie wielka kwota a że nie miałem na koncie kasy doładowałem mix plus na kwotę 30zł sms zwrotny nie przyszedł o doładowaniu wiec wystukałem *100# by sprawdzić stan konta było 30zł wiec zabrałem się za wysłanie sms o teści TAK na nr 7419 – sms nie mógł się wysłać -coś mnie tkneło wystukałem *100# i szczeka mi opadła na koncie było już tylko 1,30zł usunołem zadanie wysyłania sms za chwile nadszedł komunikat że sms nie może być wysłany – i teraz potem nailepszę ZA KILKA MINUT nadszedł sms o doładowaniu konta na kwotę 30 zł oraz że mam na koncie 30zł choć tam już było tylko 30 zł czekam na koniec umowy by przegnać PLUSA -
Anonimowy
Gość4 grudnia 2010 o 16:29Liczba postów: 139208Ta sprawa już z urzędu powinna być ścigana przez Prokuraturę,na zachodzie europy czyli Unii Europejskiej jest zakazana i traktuje się takie sprawy jako wymuszenie ,naciąganie,oszustwo. Prosiłbym aby wszyscy pokrzywdzeni zgłaszali te sprawy do prokuratury proszę o nie kasowani wiadomości w telefonach będą one traktowane jako dowód oszustwa. Sprawa jest rozwojowa i w toku.
-
Anonimowy
Gość4 grudnia 2010 o 16:33Liczba postów: 139208plus w ten sposób pozbywa się klientów na rzecz innych ten konkurs wymyśliła osoba która chce zniszczyć plusa a durniom z zarządu chodzi o kase nie o stałego klienta.
Gratulacje temu co to wymyślił,po tym konkursie plus straci na pewno duuuuuużo a strata może być większa i dotkliwsza niż zysk -
Anonimowy
Gość7 grudnia 2010 o 14:19Liczba postów: 139208A mnie zastanawia ten znaleziony na innym forum
fragment listy zwycięzców:
25.10.2010 Jaworzno Andrzej K. VW Passat CC
2.11.2010 Jaworzno Joanna K. VW Passat CC
4.11.2010 Gorzów Wielkopolski Paweł D. VW Golf
5.11.2010 Gorzów Wielkopolski Anna D. VW Golf
23.11.2010 Lublin Łukasz S. VW Golf
12.11.2010 Lublin Wiktor S. VW Golf
22.11.2010 Biała Podlaska Andrzej C. VW Passat CC
16.11.2010 Biała Podlaska Adam C. VW Golf
22.10.2010 Kraków Dariusz W. VW GOLF
15.11.2010 Kraków Przemysław W. VW Passat CCDziwne, że tak rodzinnie wygrywają nagrody, hmmm… czyżby pracownicy Plusa?
-
Anonimowy
Gość8 grudnia 2010 o 18:23Liczba postów: 139208a ja wam powiem tak loteria ta w plusie to jedna wioelka sciema pisza ci ze wygrales ?? ze musisz wyslac jednego sms w celu potwierdzenia ?? i co wyslasz sms i pojawiaja sie kolejne ?? nie uwazacie ze plus w ten sposob moze narobic sobie problemow ?? nie wart z takim sms byloby isc do sadu ?? bo ja osobiscie potraktowalbym to juz jako zapewnienie o wygranej i tak sie zastanawiam czy nie zrobic takiego myku w sumie sa juz podobne wygrane sprawy
-
Anonimowy
Gość14 grudnia 2010 o 14:24Liczba postów: 139208Informacja dla tych wszystkich, których jak mnie do szału doprowadzały sms o loteriach i innych pierdołach Plusa. Otóz, w ostatnią niedziele dostałam chyba z 5 sms o podobnej tresci, jednym zdaniem bez Plusa i ich loterii nie dało sie nawet obiadu zjeść. Nasmarowałam do nich wiadomość i otrzymałam odpowiedź. Aby wypisać się z listy wysyłkowej wystarczy wysłać bezpłatnego smsa o treści STOP na nr 8010. Automatycznie otrzymałam info,że zostałam wypisania z listy wysyłkowej! Jupiii, jestem prawie wolnym człowiekiem , heheh
-
Anonimowy
Gość18 grudnia 2010 o 19:38Liczba postów: 139208To ja w takim razie czekam na mojego Golfa bo już wygrałem do dzisiaj 5 więc dajcie mi chociaż tego jednego wygranego to wtedy uwierzę że można wygrać. Widzę że wszystkie sieci zeszły już na psy i jak kasy nie mają to robią konkursy z nagrodami których nie ma :). Prędzej mi się cała skrzynka odbiorcza w telefonie zapełni od tych waszych sms’ów niż ja wygram tego Golfa. Jedna wielka ŚĆIEMA nie da się u was nic wygrać.
-
Anonimowy
Gość8 stycznia 2011 o 16:48Liczba postów: 139208Cała rodzina tj. 5 osób, ma abonament w Plusie, od kilku lat. Pozwolilam dziecku przed Świetami odpowiedzieć na jednego zapraszającego do loteri SMSa z własnego telefonu. Przed chwilą dostałam 42 podnagającego SMSa od nr 7419. To jest żałosne i śmieszne, żeby tak duży operator podejmowała się tak żenujących chwytów dla kasy. W najbliższym czasie Plus straci kilku klientów.
-
Anonimowy
Gość12 stycznia 2011 o 18:27Liczba postów: 139208Ja nic nie wysłałem… Dzięki ze to piszecie, bo nie wiedziałem o co chodzi z tą loterią. 8010 o treści STOP na prawdę działa:) wiec też mam luz z konkursami. A co do Plusa to troche przesadzacie… Konkurs jak każdy inny chodzi o to żeby uzbierac kasę na to co ktoś wygra… Fakt że dużo łatwiej wpaśc w półapkę skoro tak formuują smsy, ale nie dawajmy sie tak łatwo! Niestety czytanie regulaminów nigdy nas nie zachęca… Nie najeżdzajcie tak na plusa przez ten konkurs. Jestem uzytkownikiem i uważam że jest ok, chociaż kiedys ich oferty były bardziej korzystne…
-
Anonimowy
Gość14 stycznia 2011 o 19:10Liczba postów: 139208Co to za sukinsyństwo, ile jeszcze pieprzonych smsów chcecie, co to za pieprzone nękanie ludzi zasranymi smsami. Mało zarabiacie krawaciarze?. Przestańcie z luddzi robić idiotów. Właśnie smaruję skargę do UOKIKu o totalnym „przeginaniu pały” ztymi smsami, bo ile można wysłać pieprzonych smsów, żebyście w końcu zakwalifikowali kogoś do wygrania cholernego wirtualnego Golfa. Fajna zbiorka kasy, może w końcu ktoś Was z tego rozliczy. Zawiodłem się na Plusie i w poniedziałek wypowiadam umowę, mój prawnik już znalazł powody. Radzę szefostwu Plusa ,by kontrolwało co firma” kogucik” wyprawia w ich imieniu 🙁 🙁 🙁 🙁 🙁 🙁 🙁 🙁
-
Anonimowy
Gość20 stycznia 2011 o 19:36Liczba postów: 139208 -
Anonimowy
Gość23 stycznia 2011 o 18:17Liczba postów: 139208Właśnie otrzymałem kolejnego z kilkudziesięciu już sms-ów od 4719 i jestem zaskoczony „wygraną”:D Pisze mianowicie,że mam Golfa do odebrania w warszawie. Jest tylko jedno ale – musze wysłać sms potwierdzający za „tylko” 4,92 zł 🙂 miluśko że taki golfik kosztuje właśnie tyle, bo wcześniej nie wysyłałem ani jednego sms’a na „zbiórkę” 😉 Dziękuje wszystkim innym użytkownikom plusa za zrzutkę na moją „wirtualną nagrode”. Żenada! pozdrowienia dla 7419 😀
-
Anonimowy
Gość27 stycznia 2012 o 12:13Liczba postów: 139208Zainteresowany Wysłano: 2011.01.15 22:48 Odpowiedz
A może ten ktoś z listy zwycięzców Wielkiej loterii Plusa potwierdzi,że faktycznie wygrał Golfa. Bo to jest bardzo mało prawdopodobne . Wygląda mi to na zbiórkę kasy biednej firmy.Witam
Ja mogę potwierdzić, bo wygrałam jednego z tych VW GOLFÓW. Super szczęście. Nie myślcie, że jednym sms-em się wygrywa.
-
-
AutorWpisy