Start Forum Rozrywka Konkursy i loterie 114 samochodów Audi do wygrania w Wielkiej Loterii Orange – informacja prasowa

Viewing 3 reply threads
  • Author
    Posts
    • Kan
      Keymaster
      Liczba postów: 31072

      Ruszyła czwarta edycja Wielkiej Loterii Orange, w której do wygrania jest 100 samochodów marki Audi A1 oraz 14 luksusowych Audi A5. Dodatkowo do wygrania jest 228 nagród pieniężnych. W loterii może wziąć udział każdy klient mający aktywny telefon w sieci Orange.

      Pełna treść artykułu dostępna tutaj:

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 140030

      4,92 z vat. W 2 miejscach w tekscie jest chyba błąd. (można wykasować komentarz po korekcie)

    • zbyszekswce
      Participant
      Liczba postów: 1110

      Kan to wielkie GÓ.NO – albo pomyłka w artykule albo uwaga OSZUSTWO – wysłałem jednego smsa – dostałem po paru minutach zwrotnie – OTWÓRZ OCZY? coś tam… WYŚLIJ AUDI NA 7400 masz czas 30 minut – wysłałem – zwrotnie dostałem ZARAZ ZAMYKAMY CZAS PREMII – MASZ 20 MINUT ŻEBY WYSŁAĆ ZGODA NA 7400 – nigdzie nawet STRZĘPA informacji o moich losach a ponad 9 zł poszło się je…ć! ja sie pytam KTO POZWALA TAK OBDZIERAĆ KLIENTÓW!!! GDZIE JEST UOKIK???????? gdzie jest REGULATOR????? skoro Kan zamieszczasz takie informacje tzn że dostaliście inormację prasową od Opa tak? A SKORO PISZE ŻE WYSTARCZY WYSŁAĆ 1 SMSA to jednego A NIE ZYLION żeby Pomarańcza mogła sobie odbić podwyżkę vatu na głupocie wysyłających!

      UWAGA – ja wysłałem 2 smsy i dałem zrobić się w ciu… WYŁĄCZNIE PO TO żeby się przekonać CZY POMARAŃCZA TO TAKI SAM CHAM JAK INNI NACIĄGACZE! Jako dowód mogę przysłać zrzuty ekranu z telefonu!

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 140030

      Ja tam nie wiem, nie brałem udziału, no ale moim zdaniem jeżeli odbywa się już czwarta edycja, no to do poprzednich uokik nie mógł mieć zastrzeźeń.

Viewing 3 reply threads
Reply To: 114 samochodów Audi do wygrania w Wielkiej Loterii Orange – informacja prasowa
Your information: