Start Forum Rozrywka Konkursy i loterie 100 Mercedesów od Ery

Viewing 36 reply threads
  • Author
    Posts
    • Kan
      Keymaster
      Liczba postów: 31072

      Dziś rozpoczyna się konkursu SMS-owy Polskiej Telefonii Cyfrowej, w ramach którego każdy klient Ery może wygrać jednego ze 100 Mercedesów C 180 Kompressor. Codziennie do wygrania 2 tys. zł. Konkurs jest dostępny dla wszystkich abonentów sieci Era oraz użytkowników Tak Tak i Heyah.

      Pełna treść artykułu dostępna tutaj:

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 139985

      Konkurs za SMSy- pełno takich w spamie SMSowym z róznych firm. Nie wiem czy chwalić PTC za ten konkurs czy płakać nad marketingiem ery?

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 139985

      To zależy 🙂 jak ktoś lubi taką zabawę, i ma trochę kaski na smsy to można pochwalić. Zwłaszcza Ci, którzy wygrają Mercedeska pochwalą ten konkures 🙂

    • LesH
      Participant
      Liczba postów: 3914

      Konkursy SMSowe – to dopiero pole dla oszustów!… ZERO KONTROLI nad poczynaniami organizatorów! Choć stronię od wszelkiej formy hazardu, to przyznam okiem obserwatora, że transmitowanie w TV pracy maszyny losującej cyfry Lotto daję ludziskom znacznie większy obiektywizm wyników przy znikomo nikłych szansach, a co mówić SMS-y? Raj dla przekrętów i rozdawnictwa po swoich rodzinach. 😉

      A swoją drogą: ciekawe co na to Polski Monopol Loteryjny?… 🙂

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 139985

      W regulaminie jest zapis, że w konkursie nie mogą brać udziału rodziny pracowników PTC, samsunga i mercedesa.

      Przecież taki konkurs jest odpwoiednio przygotowany, jest jury, są zapisy kto ile wysłał smsów itp. Nie ma opcji na przekręt

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 139985

      Opcja ciekawa, przyslali do mnie cos takiego teraz sie glebiej zastanowie:) bo jednak Mes to Mes:) a ich jest az 100:) To fakt wszedzie jest tak napisane ze pracownicy itd nie moga brac udzialu w konkursie. I to nie tylko w tym.

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 139985

      Na pewno jest ktoś, kto sprawuje nadzór nad takim konkursem. I chyba też normą jest, że pracownicy nie mogą wziąć udziału- nawet, jeśli uda im się wygrać, mogą nie otrzymać nagrody 😉

      A szczęściu można dopomóc. Zwłaszcza małym kosztem 😉

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 139985

      ciekawe ile trzeba punktów żeby wygrać to autko

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 139985

      Mam kolege który ma 54000 punktów słyszałem że są osoby które mają więcej ja dałem sobie spokój z wynikiem ponad 20000 i ponad 1000zł za smsy 🙁

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 139985

      Ahoj. Do którego poziomu dotarłeś ? jak z czasówkami na wyższych poziomach, wyrabiałeś ? Czy ilośc pytań na wyższych poziomach rośnie, czy są naprawdę trudniejsze ? Pozdr, Początkujący gracz, choc coraz bardziej sceptyczny…

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 139985

      elo tez gram w to i zaczynam watpic , mam teraz 57000 pkt. za jeden sms masz 500 a jak jest bonus to nawet 750 za dobra odpowiedz. pytania sa trudne ale z internetem niema nic trudnego. za sms mam juz chyba 1000 zl i nie bardzo wiem czy dalej sie w to bawic

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 139985

      Zenujaca proba naciagania swoich klientow przez ERE .Ponizej pewnego poziomu.Rozpacz

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 139985

      mam 990 000 000 pkt – grać dalej? czy nie – ile macie punktów? – chyba warto?

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 139985

      miałem 9 poziom jest więcej pytań z trudnością to rużnie bywa ale nie wygrałe kolega też nie wygrał ja skończyłem z wynikiem 28000 a kuple coś ponad 60000 nie wiem iel trzeba mieć na teko merca

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 139985

      ja wziąłem udział. Pond 120 000 pkt… Tyle, że kumpel w poprzednim tygodniu miał coś ok. 400 000 i nie wygrał :/

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 139985

      TO WIELKA SCIEMA!!!!!!!!!!!! mercedesy to chyba w salonie stoja i nawet nikt ich nie widzial!!!!!! wysylalem smsy przez tydzien mam tel na abonament i wywalilem 1500zl plus prowizja jak sie pozniej okazalo 2500zl!!! i NIC nawet sms ze nic sie nie wygralo nic poprostu nic ale kase wzieli i jeszcze tel mi zablokowli bo mysleli ze na drugi dzien zaplace haha bez zadnej faktury chca zaplaty smiech na sali co ta polska oferuje ludzia!!!! zadnych mercedesow wcale nie ma a jak sa toi chyba trzeba grac za 119000 bo ten merol jest wart 120000!!!!! mialem 186000 punktow i wielkie NIC!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 139985

      miałem 670000 i nic . szkoda ze te samochody tylko dla organizatorów zabawy.

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 139985

      @Biedny nie przejmuj się z 670000 nie miałeś szans.

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 139985

      Przecież spółka organizator konkursu jest zarejestrowany w Grecji, w raju podatkowym 🙂 Bu ha ha. Ale nas ładują w tej erze. Takie rzeczy tylko u nich. Muszą sobie chłopaki jakoś odbić straty na giełdzie 🙂

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 139985

      hahahahaha Dobrze, że nie wysyłałem smsów dla tej ściemy. Mam peugeota 406 V6 3.0 i mi bardzo odpowiada. Wcale nie muszę mieć nowego mercedesa 🙂 I cieszę się, że żadnej kasy nie wywaliłem. Szkoda mi na tą g..ną erę. Erze- to ja już nie wierzę.

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 139985

      Zaryzykowałem

      I to jak na mnie za ostro

      Skończyłem zabawę na poziomie 92 000 pkt.

      I nie wygrałem

      Teraz wiem że:

      ERA TO NAJBARDZIEJ NACIĄGAJĄCA(ludzi na pieniądze) SIEĆ W POLSCE

      i żałuję że mam umowę aż do 2011 roku

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 139985

      Witam! A ja wam powiem coś takiego że nie wysyłałem ani jednego smsa z mojej komórki a mi juz przyszedł któryś tam z kolei od nich sms: "potrafisz dochować tajemnicy? że właśnie jestem potencjalnym zwycięzcą mercedesa! i tylko zatwierdzić wysyłając limuzyna 7404" i tracić na darmo kaszane jako wygrałem buahaha koń by się uśmiał teraz żałuje po co ja brałem umowe z nimi na 3 lata na przyszłość juz nigdy nie wezme ERY! pozdrawiam

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 139985

      zauwazyliscie dziwna analogie w miastach ktore wygrywaja… bardzo podejrzane…

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 139985

      wwylalem smsy za laczna kwote 6500zl. nie szkoda mi kasy bo jetsem synem milionera spod warszawskiej wsi. niewazne. WAZNE TO TO ZE TE SKURWYSYNY NACIAGAJA nas biednych (was) ludzi !!!!!! a sami nie oferuja nic w zamian. jedno jest pewne NEver again ERA !!!!! GLUPIE HUJE

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 139985

      Jak dla mnie ten konkurs to wielka ściema. Jeżeli nawet nic nie oszukują to ciekawe za ile trzeba wysłać sms żeby wygrać! 10-20 tys? Jesli ktos ma duzo kasy i cynk od ery ile punktów wystarczy by wygrać to tylko on ma szanse.

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 139985

      hahahahaahahaha. wygralem merca !!!!!!!! mialem ponad 890 000 punktow i wygralem !!

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 139985

      Wała wygrałeś Pawianie! Wyjdź sobie na fajkę z budynku Ery. Zasłużyłeś sobie na przerwę w pracy tym postem.

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 139985

      1,3mln punktów rachunek ponad 10 tys. i sms byłes bardzo blisko. To chyba mówi samo za siebie.

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 139985

      A jeszcze jedno pytania się powtarzają. W nocy punktowane są wyżej tak jak i w określonych godzinach w ciągu dnia.

      Informacja o tym że np. od 19 do 20 możesz za jedno pytanie uzyskać np.750 punktów przychodzi sms’em.

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 139985

      Podchodziłem do gry 2x i dwukrotnie przekonałem się,że te swinie oszukują w beszczelny sposób.Sprawą super naciągania winien się z urzędu zająć prokurator.Pytania idiotycznie proste są ewidentnym dowodem,że tooszustwo. Celowo wprowadzaja w błąd grającego. Gdyby prokuratura zajęła się tą sprawą przedstawiłbym dowody jawnego naciągania grających.Członkom komisji z przyjemnością spreparował bym ich torby mosznowe na woreczki do noszenia tabaki. Po utracie 100zł zrezygnowałem. Nie radzę nikomu dać się namówić na grę zoszustami i złodziejami.

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 139985

      Podziwiam ludzi którzy mają taka kase na same sms

      I nie kupia go sobie poprostu tylko wypier..!@# kase

      Ja gram od przypadku wielkiego i nie musze wygrac pare esów dla zabawy samej . A jak wygram to Trudno bede sie potem martwił ;)Taka sama zabawa jak totolotek i tysiac innych gier Jak z laskami jedną wychaczysz za 1 razem i jestes szczesliwy inne cie wydoją i kopna w dupe 🙂 ZYCIE !!

      Mi pare razy sie udało wiedz sprubuje szczescia , sadze ze ono tylko sie liczy . A jak ktos ma pecha

      to za 100 000 000 000 zł czy punktów czy tam kabzli wysle i gówno wygra. 🙂

      To nie Giełda Papierów i Inwestowanie lecz slepy los ;)))))))))))))))))))))))))

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 139985

      ………;;;;;;;; A O TYM ZE ERA TO NAJWIĘKSZY KANCIARZ I OSZUST NA RYNKU PRZEKONAŁEM SIĘ PO TYM JAK PRZECZYTAŁEM ARTYKUŁ ZE ZA NIEPOINFORMOWANIE SWOICH ABONENTÓW O ZMIANIE REGULAMINU ( i tym samym mozliwosci zrezygnowania z umowy w razie niezgodzenia sie z nim)

      W czerwcu 2007 roku UKE nałożył na Erę karę w wysokości 2 mln zł za naruszenie obowiązków informacyjnych wobec użytkowników końcowych.

      Dla zainteresowanych artukuł p.tyt. Abonenci Ery mogą walczyć o odszkodowanie !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

      http://media2.pl/telekomunikacja/52027-abonenc
      i-ery-moga-walczyc-o-odszkodowanie.html

      DLA MNIE JASNE BYŁO ZE JAK BY byli zachali sie fer STARATY PRZEKROCZYŁY BY Grubo 2 MLN ZŁ

      BYŁA TO POKEROWA ZAGRYWKA

      ERA bardzo pruje sobie wizerunek firmy widac czasy inne liczy sie zawsze jedno ….

      .::::::::::::::

      TEN KONKURS "100 mercedesów" TYLKO UTWIERDZIŁ MNIE W PRZEKONANIU ZE ERA TO KANCIARZ nr.1 NA RYNKU !!!! :::szkoda czesc usłog mi sie podoba bardziej niz u innych::::::::::::::::::::::::::::::::

      Polecam poczytać zainteresoanym przewałka ludzi na te ich "100 mercedesów" np. tu

      http://www.telepolis.pl/forum/viewtopic.php?t=
      32416

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 139985
    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 139985

      Namawianie przy pomocy SMS do udziału w konkursie jest jak najbardziej oszukańcze, bo przważnie ludzie starsi nie mają dostępu do internetu i nie są zorętowani w jak podstępny sposób ERA wyciąga ich ciężko uciułane pieniądze.Niech w końcu leniwi posłowie wymyślą coś mondrego i ukrucą te szulerskie praktyki.

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 139985

      Wysłałem smsy za prawie 200zł!!! i co i gówno, w regulaminie wyczytałem, że tel nie moze byc zarejestrowany na firmę … a skad mialem to wiedziec bedac poza dostepem do neta ? po co wysylaja takie smsy do firm skoro maja w bazie podanego abonenta ? OSZUSTWO !

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 139985

      miałem ponad 65 000 pkt i co ? dostałem smsa , że nawet na telefon sie nie załapałem a ok 40 min przed zakończeniem dostałem informację, że jestem w 100 najlepszych, innych informacji "0" miałem otrzymać nagrodę i kicha. Ciekawy jestem kto zna te listy punktowe i kto je sprawdza. Napewno kolesie miedzy soba i swoich kolesiów obdażaja prezentami. Tym powinna się zając CBA. Nie bądźcie naiwniakami jak ja i nie grajcie w te oszukańcze i nie dokońca wyjaśnione gierki.

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 139985

      Naciągnięty a zapłaciłeś fakturę za te smsy? -ja do dziś mam do zapłaty 6.000zł i straszą mnie sądem.

Viewing 36 reply threads
Reply To: 100 Mercedesów od Ery
Your information: