Start Forum Odpowiedz na:

Anonimowy
Gość
Liczba postów: 138928

pitupitu, bedzie jak z vdsl z początku łaał 80Mb/s z teraz z 25 wyciąga i co chwilę pada. Nie dajcie się nabrać!