Start Forum Odpowiedz na:

KarolSk
Uczestnik
Liczba postów: 314

Ojej…no straszna ta jednorazowa opłata 6zł. Niektórzy chyba na głowę upadli i wciąż ich boli… na piwsko, albo papierosy to pieniądze zawsze się znajdą, ale 6zł za włączenie korzystnej usługi to za dużo? Ręce opadają…