@Kan czy mógłbyś zapytać Rzecznika Orange czy jest szansa aby WiFI calling i VoLTE działało u osób które do swojego planu mają podpięte dodatkowe karty SIM? Na tą chwilę te usługi się wykluczają. W Tmobile w usłudze Connect podobno nie ma takiego problemu.