Start Forum Odpowiedz na:

Anonimowy
Gość
Liczba postów: 138942

Ja tam wolę telefony brać od operatora. Co dwa lata mam nówkę sztukę za fajne pieniądze a swój stary jeszcze sprzedaje i mam na dopłatę do nowego. Będę się przymierzał do S8 w Plusie, ale to dopiero po nowym roku.