Gość
3 lipca 2017 o 14:47
Liczba postów: 139021
Mogliby w końcu zrezygnować z tych abonamentów, tylko jednorazowy zakup licencji na zawsze, jak np. poszedł po rozum do głowy Słowacki Sygic płacisz raz i licencja ważna po wieki. A i prowadzenie przez Sygica nie jest po Polsce złe, Automapa przechodzi do lamusa, kiedyś najlepsza, teraz nastawiona na zarobek, zwłaszcza, że jest dużo darmowych i dobrych alternatyw jak np. Yanosik czy Rysiek a o Mapach Google już nawet nie wspomnę. Jak nie zmienią polityki związanej z licencją to im ludzie będą odpływać, kiedyś może to się sprawdzało, ale nie dziś.