Gość
30 czerwca 2017 o 21:36
Liczba postów: 139230
Największe jaja to szajsung. Mam Xcovera2 i jak kupowałem to na strone szajsuna wisiało że do 4.3 zaktualizują – nie wiem czy dalej wisi ale na 4.1 aktualizacje się skończyły :DD
Ogólnie pożegnałem się z tą firmą bo niby płacisz za markę ale co z tego jak poza flagowcami to do reszty nie wypuszczą nawet poprawki na skopane działanie.