Gość
22 czerwca 2017 o 16:46
Liczba postów: 139239
Ostatnio wirtualni na Play oferują Internet, który można określić jako wolny lub gancwolny. Po prostu nie da się go używać. Za co płacą P4, który nie wywiązuje się z umowy, pytam się, ja się pytam? Jak nie robią tego MVNO