Start Forum Odpowiedz na:

Anonimowy
Gość
Liczba postów: 138942

Ostatnio wirtualni na Play oferują Internet, który można określić jako wolny lub gancwolny. Po prostu nie da się go używać. Za co płacą P4, który nie wywiązuje się z umowy, pytam się, ja się pytam? Jak nie robią tego MVNO