Start Forum Odpowiedz na:

Anonimowy
Gość
Liczba postów: 139230

Ni, tak nożna się poczuć klientem swojej sieci. Do tej pory płaciłem Orange, a za granicą dowalali mi pidwójnie, jakbym do nich nie należał