Start Forum Odpowiedz na:

Anonimowy
Gość
Liczba postów: 139210

Tak bo jak wyjeżdża się często za granicę to człowiek myśli nad wzięciem jakiegokolwiek abonamentu w Polsce XD Jak się wyjeżdża to bierze się tylko kartę a nie jakieś umowy itp. VM w niedługim czasie zmieni na lepsze zapewne tą niesmaczną ofertę:D