Gość
28 stycznia 2017 o 10:30
Liczba postów: 139058
Tak bo jak wyjeżdża się często za granicę to człowiek myśli nad wzięciem jakiegokolwiek abonamentu w Polsce XD Jak się wyjeżdża to bierze się tylko kartę a nie jakieś umowy itp. VM w niedługim czasie zmieni na lepsze zapewne tą niesmaczną ofertę:D