Gość
25 listopada 2016 o 21:51
Liczba postów: 139242
Ważne! Jeżeli okulary nie mają z boku dotykowego pada do działania w menu programów/aplikacji to szkoda pieniędzy wydawać. Można sobie obrzydzić VR. Przykład wgrywam sobie aplikacje z wirtualnym kinem. Obracam głowę, widzę fotele, ściany a nie mogę filmu wybrać. Cały sens działania bierze w łeb.