Start Forum Odpowiedz na:

Anonimowy
Gość
Liczba postów: 139092

Ważne! Jeżeli okulary nie mają z boku dotykowego pada do działania w menu programów/aplikacji to szkoda pieniędzy wydawać. Można sobie obrzydzić VR. Przykład wgrywam sobie aplikacje z wirtualnym kinem. Obracam głowę, widzę fotele, ściany a nie mogę filmu wybrać. Cały sens działania bierze w łeb.