Start Forum Odpowiedz na:

Anonimowy
Gość
Liczba postów: 138942

Tylko 25%? Prawdę mówiąc to cały czas myślałem, że jest to znacznie większy odsetek. Ale pewnie chęć pozostania bardziej anonimowym popycha ludzi do latania po sklepach za zdrapkami lub doładowaniami zakupionymi w kasie.