Start › Forum › Odpowiedz na:
widzę, że Tii nieudolnie naśladuje Play, jeśli idzie o konferencje, oby to nie była kolejna odsłona masz złotówkę masz nolimit, bo ta oferta od początku nie działa prawidłowo w Tiii.