Start Forum Odpowiedz na:

Blom
Uczestnik
Liczba postów: 2972

Wielka, światowa firma zdołala wymyślić takie dno. Czy oni sobie zdają sprawę z tego, że 10GB to było dobre ale 5-6 lat temu, a teraz to jest tylko wstyd taką ofertę wypuszczać.