Start › Forum › Odpowiedz na:
No to POLACZKi będą płakać że w sumie nie wiem czemu, ale im zawsze źle więc coś wymyślą. Osobiście uważam, że wszytsko co pomaga gospodarce jest dobre bo to jest korzystne dla ogółu.