Start Forum Odpowiedz na:

Anonimowy
Gość
Liczba postów: 139018

ooo akurat bede w Milenie ze znajomymi chyba. ;> TMobile szaleje w tym sezonie z promocjami, ale akcja charytatywna to juz w ogole sztos. teraz korzystam z ich uproszczonego abonamentu i myslalam, ze to koniec promocji na to lato, a jednak ciagle cos nowego wymyslaja.